Wpis z mikrobloga

@m__b 4chan jest prosty jak budowa cepa i jakoś nie brakuje użytkowników a wy na siłę wydaliście szrota, którego nikt nie tetował.

Dziś jest lepiej no ale #!$%@? xD

Przez lata ludzie błagali o naprawę tagów, lepszą walkę z botami i ogarnięcie moderacji, która była fatalna i traktowała regulamin wybiórczo, pewnie raz ban raz nie XD . Wszystko zależało od ich humoru albo stanu trzeźwości, ja nazwałem kiedyś typa pajacem i ban
czy faktycznie tyle osób stąd odeszło, czy po prostu wykop nie wyświetla wszystkich wpisów z obserwowanych tagów


@fuechsinn: why not both. generalne polecam kazdemu lekture Profil->Znaleziska->Komentowane - wieksozsc aktywnosci tam nie ma bo wykopowi 15k nie umieja w relacyjne bazy danych. Juz lepiej by tam wyswietlili plaska liste moich komentaryz - przynajmniej by mialo to sens, a tak moge sobie potem szukac wpisow ktore komentowalem.

Patrzac na to jestem peiwen ze
@syn_octave @fuechsinn: na początku myślałem, że obserwowane to mój wykop pod nową nazwą. Nawet pisałem tak komuś w komentarzu (sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale po dłuższym obcowaniu okazało się, że to barachło nie pokazuje wszystkich treści. Ba, w zakładce tagi nie pokazuje rzeczy, które widać po wybraniu wszystko, chociaż to właśnie ze względu na obserwowany tag dany wpis powinien tam być XD
masz teraz po lewej stronie Kategorie wlasne, ktore moga dac Ci o wiele wiecej


@m__b: W punkt - dają np. powiadomienia o pustym wykopalisku. JAk to działa? otóż jeśli masz kogoś na czarnej liście i ta osoba doda znalezisko, to ta kropka będzie się świecić do usranej śmierci. Względem starego wykopu jest to faktycznie o wiele więcej - coś co czyni cały zamysł kompletnie bezwartościowym, ale za to strasznie #!$%@?.

Z
mazaken - >masz teraz po lewej stronie Kategorie wlasne, ktore moga dac Ci o wiele wi...

źródło: Screenshot_20230221_200856_Chrome

Pobierz
@m__b: Dlaczego nie widzę, gdy ktoś odpisze na mój komentarz? Dlaczego nie widzę swoich komentarzy na swoim profilu?

Nie wstyd ci, że odstawiłeś takie gówno? Jesteś Cytrynem i Gumiakiem, ale bez humoru.