Wpis z mikrobloga

Strach pomyśleć co robią faszyści skoro tak wyglądają przedstawiciele zachodniej myśli liberalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@huragan_kelly: wychodzi na to że faszysci robią dogłębny research, badają źródła i wiedzą ze Polska weszła do UE w 2004 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@huragan_kelly: Kilkukrotnie miałem okazję rozmawiać z pewnym bardzo konserwatywnym profesorem, którego lewicowcy pewnie nazwaliby faszystą i odnoszę wrażenie, że jest on bardziej liberalny (w znaczeniu ceniący wolność i dążący do jej poszerzenia) niż Napierała.
  • Odpowiedz
Fantastyczny ten liberalizm, taki autorytarny. Swoją drogą to Napierała krytykuje katolicyzm między innymi za to, że parafianie stoją (lub siedzą) w kościele i słuchają bez zająknięcia kazania kapłana. Och, jakaż to przykrość, że doktor najmniejsze źdźbło dojrzy w oku bliźniego, samemu mając w oku tartak :D
  • Odpowiedz
@Zbr0jmiszcz: Jezus Maria. Przypomniał mi się tytuł jednego opowiadania horrorowego pisarza Thomasa Ligottiego - "Sekta idioty". Jakże jest on trafny wobec działalności Piotra Napierały :D
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Eh, ale doktorat jednak zrobił a gdyby nie kompromitacja na kolokwium habilitacyjnym nie daj Boże dostałby tego dr hab. xD Takich ananasów powinno już się odsiewać najpóźniej na etapie studiów doktoranckich, a teraz do końca życia będzie taki łaził i gadał 'słuchajcie mnie, jam jest DOKTÓR'.
  • Odpowiedz
@nornik12: Wiesz jak jest, to krzepiące wiedzieć, że nie tylko ja łaziłem po parku mając 15 lat i słuchałem Marduczka czy Deicide. Nucąc pod nosem i myśląc: "moja wola jest prawem". Na szczęście miałem na tyle instynktu samozachowawczego aby nie nagrywać wtedy w radiu internetowym show drwiącego np. z JPII czy ludzi o innej pigmentacji skóry. Sorry, Paweł miał wtedy ze 22-23 lat.
  • Odpowiedz