Wpis z mikrobloga

@Dlugi_1111: mylisz sceny. To o czym mówisz było na końcu TLOU i tam Joel nie "dostał" w brzuch a po prostu zrobił sieczkę świetlików. Teraz w serialu jesteśmy mniej więcej w 3/4 historii ( a może nawet ciut wcześniej ). Nie chce spojlerować, ale teraz będzie wątek kolejnej #!$%@? frakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Season6 No teraz będzie scena słynna scena z zającem. A to co się działo na uniwersytecie? Pamiętam tam grubą walkę i chyba szukanie informacji o chirurgu. Wydawało mi się też, że było spotkanie z nim. Nie pamiętam dokładnie, grałem tylko 1 po premierze.
@Season6 No w szpitalu jest więcej niż scena bo chirurg zabiera się do operacji. I tam Joel podejmuje decyzję. Wydawało mi się, że to już na uniwersytecie było ale mogło tak być, że znajduje info o przeprowadzce do Seattle chyba i wtedy zaczęła się walka że swietlikami
Edit; właśnie ale w szpitalu też odsłuchiwał stąd mi się pomyliło że to już teraz się dowie co się stanie z Ellie
@Dlugi_1111: Na uniwerku mniej więcej to co w serialu, czyli szukali świetlików i ich nie znaleźli, tylko w grze było dużo puzzli, chodzenia po uniwerku i walki z zombie, a potem hunterami. Ostatecznie w trakcie walki Joel spada na pręt i razem uciekają.