Wpis z mikrobloga

#programista15k #programowanie Czy Wy szukając pracy, wysyłacie portfolio swoich produktów tego co zakodowaliscie powiedzmy kilkudziesięciu pracodawcom i patrzycie co wpadnie? W jaki sposób przebiega w branży programowania selekcja kandydatów? Jest tak że nie ma takiego czegoś i wszystko trzeba sprawdzać na rozmowie, czy wysyłacie swój GitHub i to wyznacza czy zapraszają was na rozmowę czy nie?
#pytanie #pracait
  • 11
@mr_root: @Ekscentryczny_obserwator @cppguy @BreathDeath @dokad_idziesz @bb89 nie Mirki, chodzi o to że pracuje obecnie przy grafice i pytanie miało na celu wywołanie reakcji, czyli zbadanie jak to wygląda. Chodzi mi o to czy to jak wygląda u mnie to patologia czy nie. Z tego co mówicie to patologia. Nie wiem czy się nie wbić do it przez to, chociaż ux może jakiś czy coś bo sposób rekrutacji w jednym a drugim
@interpenetrate: nie jestem grafikiem, ale IMO w CV w sekcji informacji kontaktowych dodałbym po prostu link do portfolio/github i czekał na odpowiedzi. To by oznaczało, że ktoś zadał sobie trud zapoznania się z moim CV, kliknął w link, a przynajmniej zauważył jego istnienie.