Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Nie pamitam polskiej nazwy, sa w konkretnych miejscach jako znajdzki, pare mozna kupic w roznych miejscach, kolega wyzej wzucil link na wiki gdzie mozesz podejzec obrazek i wszystkie miejsca jesli minimalnie znasz angielski ale zasadniczo jest ich wiecej niz potrzeba
Pobierz 3mortis - @Itslilianka: Nie pamitam polskiej nazwy, sa w konkretnych miejscach jako z...
źródło: 565445854
@3mortis generalnie wolę chyba odkrywać wszystko sama. A jeszcze podpowiedź: gram astrologiem. jest sens ładować wszystko w ps i mądrość? czy jednak miecz też mi się przyda? póki co jestem zmuszona walczyć też mieczem co na zaklęcia brakuje mamy. jednak tego marynarza w 70% rozciskalam magia, choć łatwo nie było bo te zaklęcia trochę się castuja
@Itslilianka: sens jest, na pewno da sie tak przejsc cala gre, latwiej bedzie z czasem kiedy dostaniesz wiecej flaszek (pamietaj ze przy ognisku mozna zmieniac ile flaszek jest do hp a ile do many) i mocniejsze czary (aczkolwiek smuci ze jednak przez wiekszosc gry podstawowe zaklecia jak karyjski miecz czy kolejne odlamki blyskamieni beda najbardziej optymalne i wygodne). Zdecydowanie jak chodzi o magie to 2 wieksza lokacja w grze - liurnia
@Itslilianka: @3mortis Ja przechodzę teraz grę drugi raz. Najlepsze, że wady które mnie irytowały za pierwszym przejściem, teraz przestały mnie irytować i gra podoba mi się o wiele bardziej :)
Da się jakoś wyłączyć mglę na Uświęconej Śnieżnej Równinie?
Da się jakoś wyłączyć mglę na Uświęconej Śnieżnej Równinie?


@GraveDigger: nie ale z tego co pamietam to ona jest tylko na poczatku lokacji, 3/4 mapy jest juz normalna

Warto przebiec na pale po fragment mapy, troche ulatwi potem ekploracje :P