Wpis z mikrobloga

Byłbym bogaty jesli byłbym kobietą FAKTY:

1. W wieku 16 lat rozpocząłbym prowadzenie konta na Twitterze jako domina. Widziałem takie profile ostatnio i te baby to po 20k zbierają miesięcznie z frajerów xD

2. W wieku 16 lat rozpocząłbym moje majtkowe imperium sprzedając hurtowe ilości noszonych majt. Fajny dorobek, przecież takie skiety/majty sprzedawane po 100 ziko to w #!$%@? kasy xD

3. Streamowanie na TTV w wieku 16 lat, tak o z nudów bo lubie gry. Takie poboczne zajęcie które również dałoby jakieś kieszonkowe xD

4. Odnośnie tych domin na Twitterze, to one robią jakieś cashmeety że idą na miasto i jakieś spermiage im przychodzą dać kase za możliwość dotknięcia stopy XDD (kilka stówek za jedno)

5. Będąc taką babką 5/10, zrobiłbym sobie makijaż, włosy, i znalazł jeszcze jakiegoś sugar daddy co by mi fundował wakacje w Maroko za możliwość polizania mi poślada xD

Jest jeszcze milion takich punktów które dałyby mi w #!$%@? kasy gdyby nie fakt że mam cootasa eh, no ale przeciez kobiety maja tak ciezko na tym swiecie ehhhhhhhh patrzom sie na dupe mi ehhhhhhhhh

#przegryw
Pobierz HuopWsiowy - Byłbym bogaty jesli byłbym kobietą FAKTY:

1. W wieku 16 lat rozpocząłby...
źródło: slap-smack-face
  • 8
@HuopWsiowy: nie każda szesnastka jest taka dynamiczna, wiele z nich nie chciało by sie ogłaszać tak otwarcie, żeby wszyscy w szkole wiedzieli. Dlatego nie wystarczyło by ci tylko być kobietą, musiałbyś jeszcze być dynamiczną.