Wpis z mikrobloga

@Tigermass: @aukolb Gdzie jest za 6 ziko? mam opcję tylko za 24 a to za brak reklam dużo skoro tyle samo płacę za abonament + internet w smartfonie miesięcznie.

@damianooo8 Na TV również można mieć ublocka o ile system hula na androidzie to żaden problem a ublocka nie da się zablokować do czasu aż reklamy będą wyświetlane po stronie "oglądającego" a to się nie prędko zmieni.
@Lesrley: no pisalem, rodzina w PL wychodzi 6zl za miesiac za osobe.

@Kic3k no np. telewizor to jakies inne rozwiazanie + tablet/telefon + przegladarka na kompie i na każdym musisz to zrobić i ustawić. Serio wyrosłem już z kombinowania, żeby nie płacić 6-10zł na miesiąc za jakąś usługę z ktorej regularnie korzystam.

Kradłem jak byłem gowniarzem i nie miałem pieniędzy na takie rzeczy. Teraz jak takie 10zł to kilka minut mojej
@aukolb


Kradłem jak byłem gowniarzem i nie miałem pieniędzy na takie rzeczy. Teraz jak takie 10zł to kilka minut mojej pracy to aż wstyd xD


ale nikt ci nie zabrania płacić, nie mam z tym żadnego problemu, moje pytanie jednak brzmiało inaczej,
youtube youtubem ale czy na tych tabletach, telefonach, tv i komputerze korzystasz z przeglądarek?
Ja #!$%@? to znów ten wątek. Wykopki wyśmieją cię, że nie potrafisz za darmo ominąć reklam i pozbawić dochodów twórców platformy, z której codziennie korzystasz, ale te same przykładne wykopki jak usłyszą, że masz grę AAA z torrentów to cię zajebią, że jesteś biedakiem i złodziejem, który nie ma 350zł na grę xDDDD