Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że tego nie zrobią i ruskie gówno jednak zdechnie z głodu jak powinno już w 1991 roku


@pablum: to kilka milionów osób będzie szturmować granicę- przypominam że 2 lata temu 1000 pastuchów z bliskiego wschodu wywołało u naszych służb armagedon.
@pablum: tutaj zakładamy totalny chaos czyli rozpad rosji. Nie wiem czy gumowe kule wystarczą przy potencjalnym milionie uchodźców. Nie wiem czy normalne by wystarczyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dqdq1: Czym niby te miliony mają przejść? Płotem? Przez rzeczki? Ustawią się gęsiego czy falami? Zresztą Polska już przyjęła kilka milionów z Ukrainy. Tych z białorusi jeśli trzeba po prostu poleje się tajfunem z gazem pieprzowym a jak się nie cofną to odstrzelić. Nie będzie już tych idiotów o miękkich sercach mających ochotę na penetrację przez Mokebe. Zamiast straży granicznej będzie WOT i wojsko z ostrą amunicją.
@pablum: 1000 uchodźców z bliskiego wschodu sprawiło że służby były na skraju wyczerpoania

Ty twierdzisz że 1000 razy więcej da się zatrzymać. Płotem.

Powodzenia.
@dqdq1: Po pierwsze w szczycie było to kilkanaście tysięcy. Po drugie nie były przygotowane służby dopiero potem pojawiły się tajfuny, hydromile z tyłu też stały rosomaki. Po trzecie nie było strzeżonej granicy to dopiero podciągnięto później. Po czwarte nie było wielkiego płotu które go zawsze ożyletkować i podłączyć pod prąd. Po piąte nikt nie wiedział co zrobić - teraz wiadomo, strzelać do bydła i nie przejmować się skomleniem kacapów, szkopów i
w szczycie było to kilkanaście tysięcy.


@pablum: no to kilkadziesiąt- kilkaset razy więcej

Powodzenia!

Niekontrolowany rozpad ZSRR nie jest nam na rękę i spowoduje ogromne problemy.
@dqdq1: jest bardzo na rękę - ZSRR już się rozpadło przypominam towarzyszu i gówno się stało. Wiem towarzyszu straszenie bronią jądrową w niepowołanych rękach jest podręczniku centrali itd. Oświecę więc towarzysza a propos mitycznej ruskiej broni atomowej - pluton całkowicie degraduje się w przeciągu 12 lat i głowica musi być praktycznie co rok regenerowana. Deuterek litu trzeba wymieniać praktycznie co miesiąc. Już widzę jak bandyckie państwo będzie to wszystko utrzymywać zwłaszcza
ZSRR już się rozpadło przypominam towarzyszu i gówno się stało.


@pablum: rozpad ZSRR był w miarę kontrolowany oprócz puczu Janajewa nie działo się za wiele. Mamy za to w najnowszej historii rozpad innego komunistycznego tworu który już tak kontrolowany nie był- Jugosławię.

Zakładam również że zły scenariusz jest realny- najwyżej pozytywnie się zdziwię. Czego sobie i Tobie życzę.
@Rogovic: @pablum Rosja od kilku lat jest samowystarczalna, jesli chodzi o produkcję żywności. Głównie ze względu na sankcje na żywność, wprowadzone w 2015. A raczej kontrsankcje, bo Ruscy sami wprowadzili te konkretne embarga.

W Polsce sprowadzało się to do jabłek - chyba zapomnieliście, jaki był wtedy płacz, a rolnicy #!$%@? jabłka na ulice. A same jabłka to w sklepach dawali za darmo do zakupów, tyle tego u nas zostało.

Szukaj prawdy
vrNFWrUew3D4Rgz - @Rogovic: @pablum Rosja od kilku lat jest samowystarczalna, jesli c...

źródło: a5eb5b493be2068e4a3aeeea253ded08

Pobierz