Wpis z mikrobloga

szukam córce telefonu z dobrym aparatem no i generalnie żeby chodził płynnie, i jako że jestem fanboyem :) Samsunga to szukam w Skach starszych, używanych, i mam do kupienia S20 (bardziej mi pasuje bo jest troszkę mniejszy) albo S20FE ok 900 i 800 ziko, za takie spoko stany, cały telefon, lekkie obtarcia na bokach jak to po 2 latach używania, jeden nawet na gwarancji do czerwca chyba, i teraz pytanie czy w tej kasie warto? pomijam już że to stare telefony itd, nie przeszkadza mi to. Macie może jakąś alternatywę, bo nie chcę wydać więcej jak 1000. #telefony #smartfon #pytaniedoeksperta #pytanie #komputery
  • 5
@paki82: Na początku roku przesiadłem się z Samsunga A52 na iPhone XS (uzywke ofc, dalem 1k z pudelkiem, etui, szklem i ladowarka) i nie zaluje, niebo a ziemia. Jak nie masz az takiego parcia na samsungi czy andki to polecam.
@paki82: Używany samsung s20fe do 1000 zł to dobry zakup. Bardzo kompletny telefon, byleby trafić na nienajgorszy stan i żeby nie był wzięty na abonament, który jest jeszcze niespłacony.
Samsung s20 ma bardzo słabą baterie i osobiście bym go nie kupił. (mała pojemność baterii + mocno prądożerny procesor).