Wpis z mikrobloga

@Fromsky: albo wojna skończy się porażką Ukrainy, albo negocjacjami w wyniku których utraci cześć terytorium albo eskalacją na inne kraje, np. Polskę każdy kto uważa że może być inaczej i Ukraina może wygrać powinien przejrzeć na oczy, NATO wyczyściło sobie zapasy amunicji i Ukrainie to wystarcza tylko na utrzymanie jako takiej linii frontu bez załamania, czym, kim i jak mają wyprowadzić jakąś kontrofensywę, jedyna opcja to samoloty bo lotnictwo to tak
@mial85: Jak ty to sobie wyobrażasz, że w rok czasu NATO zużyło swoje całe zapasy amunicji?
Wytłumacz to w jakiś sposób.
Twierdzisz, że NATO miało zapas amunicji na mały konflikt trwający rok w środkowej Europie?
Nie wiem gdzie ty to przeczytałeś, po za tym nikt nie wpadłby na pomysł, aby wysyłać amunicję, której nie da się zastąpić.
Ja wręcz jestem przekonany, że dziennie produkuje się więcej towaru niż bieżące zużycie, tylko
@mial85: nie wiesz co mówisz... czytasz i oglądasz jakiś bałwanów... przyjedź na jeden dzień na podkarpacie usiądź sobie przy A4 i później napisz że NATO ma puste magazyny - zeszytu ci nie starczy do zapisywania ilości wszystkiego co jedzie w kierunku granicy :D a ty mówisz mi że zapasy się kończą :D
@Fromsky: USA muszą ogarniać amunicję dla Ukrainy z rezerw w Izraelu gdzie oni tam są cały czas w stanie wojny z Palestyną i Korei Południowej gdzie oni w każdej chwili mogą mieć wojnę z Kimem nie trzeba za dużo myśleć żeby wiedzieć że sytuacja musi być zła w takim razie