Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie!
Pytanie zwłaszcza do fanów ##!$%@? i ##!$%@?. Co wolicie? Piękny, letni długi ciepły dzień czy aktualny stan pogodowy z pięknym orkanem oraz dreszczykiem? Czy w lato jak krzyczycie, ze już chcecie jesieni/zimy to marzycie o takim stanie pogodowym i wolicie go od ciepła powyżej 25 stopni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda ##!$%@? #heheszki ##!$%@?
Pobierz
źródło: 7A8D1F89-D58C-4D06-A233-1EDB98C0D92C

Lato czy Zima

  • Lato 70.8% (34)
  • Zima (orkany i deszcz) 29.2% (14)

Oddanych głosów: 48

  • 22
@Zi3L0nk4: Co do zimy, zgadzam się. Aczkolwiek No kurła u nas nie ma zimy XD Jest pozna jesień trwająca do wiosny i pora spojrzeć prawdzie w oczy, ze każdy, kto uważa, ze grudzień luty w Polsce jest śnieżny i mroźny ma #!$%@? w oczach jak @2aVV. Polska zima byczku to tylko i wyłącznie szarość deszcz i wichury. Inna zima w Polsce nie istnieje.
@SayNoToPrzegryw: Więc jako główny wyznawca tagu "zimowypier***aj" musisz być zachwycony obecną pogodą w Polsce. Brak zimy w Polsce oznacza niekończący się listopad.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i stwierdzić, że każdy kto nie chce w Polsce ładnej, śnieżnej i mroźnej zimy jest fanatykiem półrocznego listopada.
@SayNoToPrzegryw: co prawda, to prawda akurat. Śnieżna, mroźna zima jest fajna, i taką jedynie akceptuje ale nie takie gówno jakie mamy xD Lato jest fajne, ale ja nie przepadam za upałami, a tak zdecydowanie wolę i tak ciepełko, ładną pogodę niż taką #!$%@?ę, a kto uważa, że taka "zima" jaka obecnie jest lepsza niż ciepło i ładnie, powinien się leczyć
@Zi3L0nk4:

a kto uważa, że taka "zima" jaka obecnie jest lepsza niż ciepło i ładnie, powinien się leczyć

Święte słowa! Takich jest mnóstwo na wykopie, ale jak pisałem w innym temacie… Ci co bardziej wolą taką pogodę niż lato to po to, ze mogą ukryć swoje obrzydliwe postacie.
Lato jest fajne, ale ja nie przepadam za upałami


@Zi3L0nk4: Zaraz ci nasz kolega z Wrocławia napisze, że jesteś ulaną #!$%@?ą, masz schudnąć, a +35 to żaden upał, bo w Katarze jest więcej.

co bardziej wolą taką pogodę niż lato


@SayNoToPrzegryw: Myślałem, że to dyskusja o pogodzie. Okazuje się, że jednak o podróżach w czasie.
@SayNoToPrzegryw: Staram się pisać najprostszym możliwym językiem, a i tak nie dajesz rady. Poproś kogoś, żeby ci wyjaśnił. Będzie szybciej.

Wiarę w to, że nauczysz się czytać ze zrozumieniem straciłem już dawno temu.
@2aVV:

Staram się pisać najprostszym możliwym językiem, a i tak nie dajesz rady

Vice Wersa w Twoją stronę, jak używasz swojego ultra słabego sarkazmu, którym „prześmiewczo” wklejasz, ze każdy, kto nie lubi zimy lubi późną jesień i do tego ignorujesz fakty i dowody idąc swoim „bo ja tak uwazam” wmawiasz, ze zima w Polsce to śnieg i mróz co jest absolutnym, kompletnym bajdurzeniem i stekiem bzdur. Fakty, dowody, średnie temperatury Ci