Wpis z mikrobloga

#rowery #ebike #rowerelektryczny #warszawa

Mirki, mam dylemat,mam całkiem spoko rower Diamondback na spocko osprzęcie, i myśle czy by go nie sprzedać i nie kupić jakiegoś roweru miejskiego pokroju Fiido D3P , wszędzie dookoła mam ścieżki, myślałem czy nie zacząć trochę rowerem do roboty śmigać,ale mam ponad 30km z #bialoleka przez #bulwarywislane na Lotnisko. Rower ze wspomaganiem byłbymchyba całkiem ok. Czy taki mikrorowerek pokroju właśnie tego Fiido nadaje się na codzienne podróże dojazdy 60km w obie strony? Nie znam się zupełnie ma #elektromobilnosc , ale wydaje się to być całkiem fajne. Druga opcja to konwersja obecnego roweru na elektryka, jakie to są koszta? bardziej się opłaca jak zakup nowego ebike?
Kick_Ass - #rowery #ebike #rowerelektryczny #warszawa 

Mirki, mam dylemat,mam całkie...

źródło: temp_file.png8395043755460750947

Pobierz
  • 5
@Kick_Ass: lepiej zrobic konwersje, w tym rowerku bateria 7,5ah malutko, raczej to nie jest 60km, ja mam rower z zakresem 0-5 wspomagania to jezdzac na 3/4 ladujac w weekend baterie 10.5ah 5,7km w jedna strone do roboty (czyli 57km tydzien) to w piatek juz wracalem na oparach tak ze czasami mi wspomaganie przerywalo a wbrew temu co inni mowia to na elektryku z 0 wspomaganiem jazda to katorga
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.