Wpis z mikrobloga

@Disscord93: Rozwiązłość to coś złego. Osoby w takim wieku powinny mieć już ustabilizowaną sytuację matrymonialną i inaczej funkcjonować w społeczeństwie. Przy takiej rozbieżności wieku wiadomo, że wziął ją - żeby nie było - tak samo jak madonna - bo chciał mieć ładną dupę do ruchania, nic więcej. Uważam, że marnuje jej czas, bo szansa, ze za kilka lat ją zostawi, albo po prostu umrze jest wysoka. Pazura też ma młodszą żonę,
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: XD A kto o tym decyduje co kto powinien? Wzial ja, bo chce miec ladna dupe do ruchania, nawet jesli to co z tego? Marnuje jej czas? XD przeciez ona po takim zwiazku bedzie ustawiona do konca zycia, zadna krzywda jej sie nie dzieje. Ale wdlug rozowych powinien wziac 40latke z trojka dzieci XDD jak ja gardze plcia zenska tfu
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Niestety ale jak facet może i chce wziąć sobie młodą to ma do tego prawo, zapracował sobie to i ma. Nikt tych dziewczyn nie zmusza do tego. Skąd wiesz że z jakąś nie stworzy rodziny? Szuka a jak znajdzie tą właściwą to założy rodzine ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: przedmiotowe traktowanie człowieka jest złe i tyle, branie sobie dupy do ruchania przez kogokolwiek jest po prostu złe.

A laska w jakim sensie będzie ustawiona...? Bo się ruchają? Jakie to jej daje prawo do jego kasy? Po pierwsze to to był chyba fake news z tą 19-latką. A nawet gdyby, to ona kilka lat się zorientuje, że jednak chce mieć ojca dla swoich dzieci, a nie starego dziada i normalną
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: XD bo słów mi brakuje na Twoje chochoły. Jaka krzywda konkretnie jej się dzieje to dalej nie wiem, bo nie napisałaś. Poza tym skoro ona chce założyć rodzinę (XD1), a on się rozstał parę razy, bo jest sławnym aktorem i pewnie może mieć kogo chce ii ona tego nie widzi (XD2) to znaczy, że kobiety są naprawdę głupie.
  • Odpowiedz
przedmiotowe traktowanie człowieka jest złe i tyle, branie sobie dupy do ruchania przez kogokolwiek jest po prostu złe.


@zbrodnia_i_kawa: Kto powiedział, że on ją traktuje przedmiotowo? On jej nóż do gardła trzyma czy więzi ją w piwnicy? Jestem prawie pewien, że jest szczęśliwa w swoim związku.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: A kogo to obchodzi, dlaczego piszesz tak jak by on ją biedną wykorzystywał XD Dlaczego dorosłą kobietę traktujesz jak niedorozwinięte dziecko. tak, może za kilka lat mu się znudzi i ją kopnie w dupę, i co z tego?
  • Odpowiedz
A w odwrotnej sytuacji DiCaprio to stary oblech? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JI_Gorki: Bo narzekanie na faceta widocznie jest bardziej 'medialne'. Przecież tu nie chodzi o jakiekolwiek problemy Leo czy jego dziewczyny, Madonny czy kogokolwiek. Chodzi tylko o to żeby złapać kilka wyświetleń oburzonych lewaków/prawaków i nagłaśniać sprawę.

Pamiętacie słynną aferę, gdzie iPhone się łatwo wyginał i wyglądał jak banan? Autor filmiku który jako pierwszy o tym
  • Odpowiedz
Poza tym skoro ona chce założyć rodzinę (XD1), a on się rozstał parę razy, bo jest sławnym aktorem i pewnie może mieć kogo chce ii ona tego nie widzi (XD2) to znaczy, że kobiety są naprawdę głupie.


@typowyWykopekMizogin: święte #!$%@? słowa.
Przecież nawet średnio rozgarnieta małpa skumała by patrząc po historii związków Di Caprio, że to nie jest gosciu do zakładania rodziny.
  • Odpowiedz
@JI_Gorki: ja zatrzymałam się na etapie jej randkowania z tym właśnie Jesusem. Pamietam ze było to wtedy trochę kontrowersyjne. Były wywiady i komentarze w tv. W mojej rodzinie pamietam jak kobiety mówiły ze to obrzydliwe.
A potem rzeczywiście ucichło i chyba nagle nie wypada tak się odnosić mimo ze age gap rosnie! Trzeba by na Twittera wrzucić te dyskusje to Ci juleczki opowiedzą czemu w jej przypadku to jest okej
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin @Heroina340 @bear2112

to znaczy, że kobiety są naprawdę głupie.


naiwny to nie to samo co glupi. tak, wiekszosc mlodych kobiet wierzy dokladnie w to co mowia mezczyzni. nie ma w tym nic glupiego - po prostu kazdy ocenia wedlug tego kim sam jest. kobieta nie mowilaby facetom ze sa wspaniali, nie mowilaby o milosci, nie sama z siebie, nie zabiegalaby o faceta, gdyby nie byla 110% pewna. glupio robisz, ze tym
  • Odpowiedz
@Heroina340 nie. bardzo wiele kobiet ma kompleks zbawcy i zazwyczaj wierzymy w to co nam mowicie, szczegolnie mlode kobiety. a mezczyzni maja tendencje do obiecywania niewiadomo czego, wiec akurat to, ze on jej naopowiadal jak to strasznie ja kocha, ona jest swiadoma, ze wybral ja z dzikiego tlumu tysiecy fanek, wiec - w sposob uzasadniony - juz czuje sie wyjatkowa. poza tym nie chodzi o to, ze ona tu i teraz chce
  • Odpowiedz