Wpis z mikrobloga

W końcu skończyłem to chędorzone Skellige (side questy, zlecenia, poszukiwania niedźwiedzia i kota na ten region, miejsca mocy), pojechałem do Kaer Morhen i to było jak haust świeżego powietrza xD

Aż znowu się chce grać, masakrycznie jest to Skellige zaprojektowane. Godzina maks i się odechciewa, a jak mnie ker moren zassało to wczoraj do 4 rano siedziałem i robiłem questa z popijawą xD

#wiedzmin3 #wiedzmin
Pobierz MarteenVaanThomm - W końcu skończyłem to chędorzone Skellige (side questy, zlecenia, ...
źródło: Fs7CqSc
  • 8
@Jajozjadakure: zabij 4 mglaki w dziwnym lesie, a potem znajdź jedno ciało w świątyni Freji i w sumie to możesz spier*alać xD No zajebisty ten main quest na Skellige xD Questów Cerys i Homara nie liczę, bo praktycznie zawsze je robię tuż przed wyspą mgieł, ale to bieganie za gigantem to nic specjalnego, historia opętania Udalryka dużo ciekawsza.

@qeti @Entropijczyk no chyba to poruszanie się tam i te odległości tak obrzydzają
@MarteenVaanThomm: No tak, mi się cały główny wątek W3 wraz z dodatkami podoba, świątynia Freyji i gadające zwłoki Skjalla też w pytę nie wiem co ty chcesz xD ganianie za gigantem, odnajdywanie zaginionych na wyspie miało wg mnie zajebisty klimat. Z Cerys też chowanie gówniaka do piernika było oryginalne xD