Wpis z mikrobloga

@O2O2122: wiem, że wszystko leci z chin, ale też liczę na jakiś feedback społeczności, o ile ktoś tu jeszcze został.
Jest gówno chińskie i jest lepszy produkt od chińczyka, a wolałbym sam nie testować jakości i od razu kupić coś co jakiekolwiek standardy trzyma.
@strikingsurface:
One mają dwie baterie, wewnętrzną i wypinaną. Na podstawie linka od @O2O2122 koszt wymiany oscyluje między 300 a 400 pln, pod warunkiem, że sam to zrobisz.

W niewiele większej cenie można upolować całego: T440s, T450s i T450 <-> wszystkie one mają kompatybilne między sobą baterie.

Poniżej screen z dwóch raportów baterii w egzemplarzach T450s, które będę wkrótce wystawiał.
Pobierz Richtig_Piwosz - @strikingsurface: 
One mają dwie baterie, wewnętrzną i wypinaną. Na ...
źródło: WhatsApp Image 2023-02-16 at 09.02.18
Osobiście proponuje używki, jak pamiętam pasuja od x240/t440 aż do 480. Zamienniiki czasem wrzucałem do lapków na handel... ku*wa ile czasem było zachodu potem. A to nie łączyła, a to nie ładowała po czasie, o spadku wydajności nie wspomnę. W t440 miałem od kupna 78%, po 2 latach jakoś 74. Zamiennik w innym TP obok zdążył ze 100 spaść na 50. Progi ładowania działają jak im się podoba Ogólnie na zamienniku wear