Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

Jeśli jeszcze nie zauważyliście tych zmian, to śpieszymy poinformować o dwóch aktualizacjach w #wykopchangelog A są to:

1. Zarówno w dyskusjach pod znaleziskami jak i na mikroblogu, pojawiła się informacja o liczbie pozostałych komentarzy w dyskusji. Znajdziecie ją zaraz obok “pokaż komentarze”. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi Wam śledzenie mocno aktywnych dyskusji.

2. Poprawiliśmy również masowe wołanie innych Wykopowiczów w dyskusjach (wołamy @dinkum i ekipę #mirkoshredwars którzy zgłaszali nam problem). Pamiętajcie jednak, że wciąż obowiązują limity na liczbę zawołanych osób, tabelę z informacjami znajdziecie tutaj.

3. Często w swoich komentarzach dopytujecie nas o aplikacje - a więc co z nimi?

Android - cały czas zbieramy Wasz feedback i staramy się dostosować obecną aplikację do Waszych oczekiwań. Jutro w aplikacji pojawią się kolejne zmiany, wciąż jednak możecie zgłaszać nam swoje uwagi i pomysły.

Aplikację Android 5.0.5 można pobrać ---> TUTAJ <---.

iOS - obecnie trwają testy aplikacji, ale sporo z Was otrzymało już od nas dostęp do testowej wersji aplikacji. W następnych dniach w aplikacji będą pojawiać się kolejne usprawnienia. Jeśli jesteście zainteresowani dostępem do testowej wersji aplikacji iOS, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego podsyłając nam adres mailowy połączony z #apple, na który będziemy mogli przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji

#nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
wykop - Wykopowicze (ツ)

Jeśli jeszcze nie zauważyliście tych zmian, to śpieszymy poi...

źródło: Pokaż komentarze

Pobierz
  • 69
1. Zarówno w dyskusjach pod znaleziskami jak i na mikroblogu, pojawiła się informacja o liczbie pozostałych komentarzy w dyskusji. Znajdziecie ją zaraz obok “pokaż komentarze”. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi Wam śledzenie mocno aktywnych dyskusji.


@wykop: no kurde w końcu
@wykop: spoko, ale jak wchidze w tag to nie odznacza mi powiadomień o wpisach które przeczytałem. A wchidzenie w każdy wpis żeby soe odznaczył jest uciazliwe. Moge odznaczyć wszystkie, wiadomo, ale np niektore zostawiam sobie na później
@wykop: Ja nie chce nic mówić, bo się na tym nie znam, ale pewien chłop naprawił cały wykop praktycznie kilka dni po wypuszczeniu. Teraz to dodane jest już pewnie tyle rzeczy (nie śledziłem), że można sobie spersonalizować wykop jak się chce i to za darmo.

Czy nie lepiej po prostu sypnąć mu lub komuś kto z tego korzystał aby to ogarnąć?
Denerwuje się, bo klikam sobie randomowo w wykopalisko kiedy chce
@wykop Powiadomienia z tagów z apki nie działają. Brak jakichkolwiek notyfikacji push lub miejsca w apce gdzie są powiadomienia. No chyba że nie potrafię tego znaleźć.
Android w wersji 12 SKQ1.211006.001, MIUI 13.0.12 Global na Mi 10T Lite.
@bartton no, teoretycznie tak, natomiast dzisiaj chyba niezbyt to wyszło :)

ej, ale dobra, o co chodzi tak naprawdę z limitem wołania 50 osób dla pomarańczowych? 50 osób w jednym komentarzu, w jednym wpisie, ogólnie na dobę? Ktoś wyjaśni?
@wykop ?
@wykop apka się ciągle zawiesza na powiadomieniach kierujących do usuniętych znalezisk.

nie widzę większości swoich tagów w moim wykopie! a w powiadomieniach w tagach są
@wykop: no faktycznie dodać Count() to wielka rzecz. Poprawcie w końcu umiejscowienie debilnej ikonki "+" bo nie można odpowiedzieć na żaden komentarz. Wyszłoby w testach gdyby istniały.
@wykop aplikacja android priorytety: -powiadomienia (niech chociaż kropka przy dzwonku się pojawi kiedy ktoś nas oznacza)
- kiedy wejdzie się w profil -> mikro/znaleziska -> komentowane -> wpis/znalezisko to po cofnięciu wyrzuca za daleko. dodatkowo wejście w wpis/znalezisko nie przenosi do komentarza tylko do znaleziska, co jest dużym problemem.
-zapisywanie obrazów
-to kółko "dodaj komentarz" w prawym dolnym rogu zasłania "samolocik" wysłania
przydałoby się:
-zwijanie komentarzy
-domyślnie ukryte długie komentarze i wpisy
@wykop: a kiedy będzie taka funkcjonalność? - że w polu formularza w którym próbuję napisać ten komentarz, focus:event jest przerywany z tego pola przy każdorazowym odświeżeniu bloku reklam... nie da się pisać zdań bo co chwilę trzeba sięgać po myszkę i ponownie klikać w pole żeby wrócił kursor?! Ja tu przyszedłem po 14 dniach bo musiałem rozchodzic wasze updatey, ale taki kwiatek?