Wpis z mikrobloga

Głupie pytanie, jakie auto kupilibyście w budżecie 50-60k mając 4 miesięczne dziecko.
Za mało na cos nowego za mało na coś fajnego.
Patrzyłem niby Mondeo, F31, Ceed, może jakieś Audi - coś idzie znaleźć w tej półce cenowej, tylko dylematem dla mnie jest silnik.
Przez ostatnie 3-4 lata nie przekraczałem 10k rocznie przebiegu - teraz było 8k w tym 3 tripy 1,1tys, 800, 1tys km - reszta po zakorkowanym mieście.
Aktualnie jeżdżę starym i30 1.6 ale przestajemy się mieścić (wózek itp.), może gdybym kupił coś nowszego to zacząłbym jeździć do pracy(20km dziennie). A i nakręciłem się na automat (_ )
#motoryzacja #auto #auta #samochody
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: właśnie wcześniej napaliłem się na niego, w rodzinie kupili i40 1.6 automat praktycznie w full opcji bez panoramy, tylko powiem Ci że tak się psuje że mnie to wyleczyło z niego. Nie wiem czy pechowo kupił bo rok pojeździł i wszystko pada regularnie
  • Odpowiedz
  • 0
@kotbezbuta Octavia?
My poszliśmy w Superba i bagażnik sobie bardzo chwalę, Octavia też pozwoli spokojnie wrzucić wózek.
Ja już drugie auto w automacie i zdecydowanie polecam, nie chcę już wracać do manuala.
  • Odpowiedz
@kotbezbuta: mobile.de dania, samochody na export mnoatwo jest w dobrym stanie z realnymi przebiegami i taniej jak w pl, kupiłem juz tak parę samochodów
  • Odpowiedz
@kotbezbuta: Byłem w podobnej sytuacji tylko krótko przed narodzinami dziecka i wybrałem Leona ST. Stykło mi 53k za 4 letniego 2.0tdi dsg pełna opcja i generalnie po 3 latach nadal jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz