Wpis z mikrobloga

Dobra, bo przeczytałem kolejny changelog i zastnawiam się kto tu kogo robi w #!$%@?. Pytanie - CZY POWIADOMIENIA NA WYKOPIE DZIAŁAJĄ? U mnie od czasu nowej wersji jest jak na pic rel. Obserwuję sporo tagów i użytkowników (a przynajmniej tak bylo w starej wersji), powiadomień nie dostaję żadnych, ani na mobile ani na web, ani jak ktoś mi odpisze (ekstremalnie rzadko). Czy to tylko u mnie tak funkcjonuje i inni mają powiadomienia? #wykop #kiciochpyta #wykop20 #wykopchangelog #wykop20togowno #nowywykoptogowno #nowywykop
g455 - Dobra, bo przeczytałem kolejny changelog i zastnawiam się kto tu kogo robi w #...

źródło: powiadomienia

Pobierz
  • 8
@paczelok: @COVID-21 @emesc dzięki panowie. Myślałem, że to u mnie coś jest #!$%@?, bo przysięgam że o naprawie powiadomień czytałem już ze 3 razy w ich changelogu. I niby to od dawna ma działać. A działa gorzej niż w poprzedniej wersji, tzn. wcale
@g455: Nie działają. Są tagi, z których powiadomienia o nowych wpisach dostaję, a są takie, z których nie. Np. ty użyłeś tagu #wykopchangelog i żadna czerwona kropeczka z tej okazji mi się nie pojawiła.
Natomiast wszystkie nowe wpisy widzę w obserwowanych w tym panelu po lewej.