Wpis z mikrobloga

Ej obczajcie jaka akcja z #lego xD Chciałem kupić zestaw 71765, normalnie chodzą w granicach 300-350 zł więc jak znalazłem na #allegro za 259 (teraz drożej) to się jakoś aż tak bardzo nie zdziwiłem w sumie. Ot może jakaś wyprzedaż, generalnie nie jestem bardzo into lego i nie śledzę cen.
Dostałem totalną chamską podróbę z chin xD Rozumiem, że jeśli w opisie przedmiotu byłoby napisane "klocki JAK lego" czy inne to bym nawet nic się nie spinał. W sumie to się nie spinam, aczkolwiek czuję się zrobiony w ch$ja xD
Numer na pudełku też się nie zgadza xD Ale kto by tam się przejmował xD
Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/lego-ninjago-71765-wielofunkcyjny-ultramech-ninja-13108354288
acidd - Ej obczajcie jaka akcja z #lego xD Chciałem kupić zestaw 71765, normalnie cho...

źródło: klocki

Pobierz
  • 30
@E-Seven: to prawda - dalej już nie sprawdzałem. I tak dużo jak na takie podróbki, z takim opisem aukcji. Ja sam w cuda na allegro staram się nie wierzyć. A kraj wysyłki Chiny - raczej bym mnie do tej aukcji zniechęcił.
Ale widać, że na allegro to tylko pieniądze się liczą. Za taki opis + sprzedaż podróbek powinni to zdjąć, ale dopóki prowizja wpada to nic z tym nie zrobią.