Wpis z mikrobloga

Ej obczajcie jaka akcja z #lego xD Chciałem kupić zestaw 71765, normalnie chodzą w granicach 300-350 zł więc jak znalazłem na #allegro za 259 (teraz drożej) to się jakoś aż tak bardzo nie zdziwiłem w sumie. Ot może jakaś wyprzedaż, generalnie nie jestem bardzo into lego i nie śledzę cen.
Dostałem totalną chamską podróbę z chin xD Rozumiem, że jeśli w opisie przedmiotu byłoby napisane "klocki JAK lego" czy inne to bym nawet nic się nie spinał. W sumie to się nie spinam, aczkolwiek czuję się zrobiony w ch$ja xD
Numer na pudełku też się nie zgadza xD Ale kto by tam się przejmował xD
Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/lego-ninjago-71765-wielofunkcyjny-ultramech-ninja-13108354288
acidd - Ej obczajcie jaka akcja z #lego xD Chciałem kupić zestaw 71765, normalnie cho...

źródło: klocki

Pobierz
  • 30
@kon_rafal: @Semigod @E-Seven a żeby nie było to patrzę: pierwsze czas wysyłki a potem skąd i ja widziałem, że z CHIN, ALE postanowiłem zaryzykować xD Założyłem, że nie wiem... może jakąś fabrykę mają w chinach, wiecie obniżanie kosztów produkcji czy coś w tym stylu xD
I nie, nie mam zamiaru odpuszczać, spór założony, zobaczymy co się wykroi z tego.
"95,7% kupujących poleciło tego sprzedawcę w ostatnich 12 miesiącach".


@albi_77: to bardzo niski wynik jak na allegro. Już pomijam, że tam jest 22 pozytywne. 1 negatywna, 3 usunięte (lol). A, i użytkownik jest od 5 miesięcy.

@acidd: z ciekawości, zupełnie nie bierzesz pod uwagę od kogo kupujesz? Czy firma wygląda właśnie na chiński krzak z podróbkami? Czy tylko cena?
@acidd: negatywny komentarz z allegro "Opis ściągnięty i skopiowany ze strony LEGO. Aukcja sugeruje .. że produkt wysłany zostanie w pudełku - doszedł kokon! Instrukcja skrojona na miarę, skompresowana nie przypomina oryginału co bardzo wzbudza autentyczność produktu. Karta gwarancyjna nie doszła - może wyszła.. Miało być na prezent a złożyłem sam, i z prezentu URODZINOWEGO nici, Niektóre klocki nie trzymają (wylatają), ale złożyć się da i jakoś to wygląda. Po próbie
@acidd: dej info jak sie to skończy

skandal ja też ostatnio zwracałem etui do switcha bo nie napisali że nie pasuje do OLEDA w aukcji

tylko sie czlowiek nadenerwuje