Wpis z mikrobloga

@suluf: skąd tu jakiekolwiek wrażenie? To normalny stan rzeczy – twierdza musi być stale oblężona, zatem gdy jeden temat spowszednieje, trzeba się szybko przerzucić na nastepny, który w jakiś sposób rozpali fanatycznych wyznawców. Geje są już passé, temat transów już przemielony, Covid się skończył, Ukraińcy w sumie jakoś nigdy specjalnie nas nie grzali, bo nawet przed wojną było ich w Polsce dużo... Aż tu nagle pojawił się nowy wróg na horyzoncie
@Vosemite o psychicznych osobach napisał typ, który udawał mojego chłopaka, żeby potem się z tego śmiać, że hehe lubię chłopców i się wydało, zrobił o mnie 5 wpisów, przerabiał screeny że niby do siebie piszemy i ciągle mnie woła do swoich wysrywów:/
Też mocne słowa o przegrywach od bordowego piwniczaka homofoba, który codziennie dodaje hiehie gołe baby.
@Razor_wwa ten cały @Vosemite chyba jednak głosuje na konfe i siebie tylko podsumował ;))
@Vosemite bardzo ważne, żeby pokazać, że nazywasz innych przegrywami a sam jesteś bordowym stulejarzem, który jedyne co robi to dodaje gołe hiehie babki i siedzi w piwnicy. Do tego jesteś czubem i homofobem co już powyżej udowodniłem ()

Sam dodałeś wpis o tym co ja dodaje na Mirko, specjalnie zrobiłeś wpis o tym, a płaczesz jak to przystało na przegrywa jak tobie się wypomina XDDDD
jedyne co robi to dodaje gołe hiehie babki i siedzi w piwnicy


@crest: Rozumiem, że przedstawisz nam tutaj jakieś dowody na to, czy #!$%@? 3 po 3, czubie?

Zapisz się na te badania wykolejeńcu, bo aż mi cie szkoda
@Vosemite czubem ty jesteś, kto normalny by się tak zachowywał, kto by udawał kogoś chłopaka, żeby potem się z tego śmiać, albo przerabiał screeny, zrobił 5 wpisów o kimś? Jesteś czubem homofobem i do tego bordowym stulejarzem dodającym gołe babki. Ale siara XDDDDDD