Wpis z mikrobloga

@Sin-: Czarnek tak drze japę, bo zawsze złodziej najgłośniej krzyczy „łapać złodzieja”. Ważne żeby przebitki to tvpis były, prawda się nie liczy.
  • Odpowiedz
@Sin-: Czarnek to matoł, ale jak ja nie lubie takich sztucznych szopek jaką odstawia tu Trzaskowski. Jeszcze ta smutna muzyka XD
Aż mnie skręca jak politycy jego pokroju udają takich nieskazitelnych i transparentnych.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: pisowski serwisik się doczepił w 2019 warsztatów, które"
"W ramach wspomnianych warsztatów uczestnicy dyskutowali o rozmaitych demokratycznych formach protestów, zarówno w ujęciu historycznym, jak i współczesnym. Uczyli się, jak mając prawo do manifestowania własnych poglądów, nie angażować się w przemoc, jak radzić sobie z nienawiścią, hejtem w sytuacjach protestów, a także unikać ataków ze strony agresywnych grup"
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: zasadniczo chodzi o to, że dotąd ngo-sy dostawały pieniądze na konkretne cele i szkolenia - dostawały je zarówno liberalne jak i kościelne czy patriotyczne stowarzyszenia. Czy te wszystkie szkolenia są potrzebne, to nie ja decyduję. Pewnie można by przyciąć zarówno lewicowe jak i prawicowe cele.
Czarnek natomiast daje pieniądze na siedziby z których za pare lat będą czerpać profity na cele prywatne czy partyjne. Ludzie Bąkiewicza kupili dom pod Siedlcami
  • Odpowiedz
Aż mnie skręca jak politycy jego pokroju udają takich nieskazitelnych i transparentnych.


@Nanuno: Przy pisowskiej prokuraturze chyba raz dwa mogliby go #!$%@?, gdyby byl takim przestepca, prawda? Podobnie jak tego Tuska, ktorego "scigaja" i jego ludzi, od czasu przejęcia włady kilka lat temu.
  • Odpowiedz