Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Ogólnie dla osób które z jakiś powodów - przespały wczorajszy stream streszczę. (oglądałem z doskoku od 17stej)
-Goha wysprzęgliłą się na Nikolke że Danielek kupuje jej rzeczy (w tym przypadku torebkę).
-Goha zazdrosna o Nikolke - że dana jej kupuje dziewczynie rzeczy a ona nie ma na "chleb",dymiła i wyzywała młodą pare.
-Tucznik powiedział ze Ukaszek wybrał "kolegów picie i ćpanie" - więc rozłam rodziny jest w trakcie. *Tutaj chce przypomnieć że kaska wpada na konto ukaszka który prawdopodobnie #!$%@?ł kase na ćpanko.
-Tucznik powiedział że "Ukasz stracił mieszkanie" i wraca do babci.
-Tucznik mówił że Ukaszek zrobił sobie impreze na wynajętej chacie i prawie stracili mieszkanie

*Tucznik mówił - czytaj pisał na czacie / rozmowa przez telefon

-W trakcie całej awantury wypłynął wątek eksmisyjny (mianowicie - goha prawdopodobnie dostała papier wzywający do opuszczenia lokalu U2)
-Goha coś pojękuje że w poniedziałek musi gdzieś jechać (Prawdopodobnie urząd - komenda - na pewno pojedzie)
-Zoha(siostra Gohy) lub ktoś podszywający się pod nią (albo goha już nie wie z kim gada) - podjęła próbę ratowania menelicy i elegancko pokierowała Gohe na wyłącznie streama - Goha chce by ta ją wzięła do siebie.
-Policja wpadła - nauczeni wcześniejszą akcją za którą prawdopodobnie będzie dyscyplinarka - nauczyli się wyłączać prąd przy każdej interwencji (dziś tak już było raz co najmniej) - oczywiście bezprawnie.
-Jaca szarpał Mariuszka (zazdrość) że Mariuszek puka Gohe w czasie jego Pracy/odpoczynku
-Do menelicy dotarło ze Daniel zarobił ponad 100k na niej i szykuje pucz przeciwko tucznikowi. (z tego co zrozumiałem - planuje sama z mariuszkiem prowadzić i ogarniać streama)
-Mariuszek powiedział że nie dostaje od tucznika ani grosza - Tuczenko tłumaczył się ze Mariuszek nie chciał kasy - bał się że go okradną - woli żeby dana mu wszystko sponsorował i nic mu nie brakowało - czytaj pić - jeść - palić. - Dana #!$%@? że kłamie.
-Daniel #!$%@? jak nigdy ma wpaść dziś i "zrobić porządek"
-Przez 24h+ tucznik uzbierał jakieś 2.4k PLN - Donejty od 12 nie działały (nie ma dźwięku)

To już nie związane z uniwersum ale :
-Po #!$%@? streama - Pojawiło się paru "Kick Staff" userów na chacie i trollowali czy banować Kanał czy nie.
Making long story short - Kick Staff po rajdzie madek i innych osób nie umiejących złożyć poprawnego zdania po angl - olał sprawę - Dokładnie to powiedzieli że "wszystkie oczy będą zwrócone na kanał". W mojej opinii tylko korzystają z siły community - czytaj bana nie będzie - ale opinie każdy niech sobie wyrobi własną.

*Za wszelkie błędy językowe / nieścisłości przepraszam.
**Za chaotyczne rozpisanie przepraszam - mam nadzieje że pozwoli to niektórym nadążyć za rozwijającymi się wątkami. #patostreamy
  • 14
@ryhu: Policja wpadła i zawineli Gohe i poskładali ją jak pudełko zapałek. Wg mnie bez powodu + przekroczenie uprawnień (goha jest nieszkodliwa)
Wszystko zostało uwiecznione na kamerach - gliniarz (młody) który ją zawinął raczej odpowie dyscyplinarnie za przekroczenie uprawnień.