Wpis z mikrobloga

  • 0
@Anakee: no w wawce chcą wprowadzić SCT, która niestety obejmie moje miejsce zamieszkania. Wiąże się to z tym że skończy się tanie jeżdżenie.
  • Odpowiedz
@JaNieGej: Są jakieś terminy z konsultacjami społecznymi... znajdziesz daty w necie, złomnik się zapowiedział że będzie na wszystkich
  • Odpowiedz
no w wawce chcą wprowadzić SCT, która niestety obejmie moje miejsce zamieszkania. Wiąże się to z tym że skończy się tanie jeżdżenie.


@JaNieGej: dużo bym dał, żeby u mnie wprowadzili strefę. W końcu byłoby gdzie parkować, a nie że samochody stoją przez tydzień nieruszane...
  • Odpowiedz
  • 3
@Anakee: a ja bym chciał żeby nikt mi nie odbierał prawa do przemieszczania się pojazdem który kupiłem legalnie i jest w dobrym stanie technicznym. Lepiej by się zajeli kopciuchami co palą butelkami w piecach oraz osobami co wycinają sobie dpfy np.
  • Odpowiedz
a ja bym chciał żeby nikt mi nie odbierał prawa do przemieszczania się pojazdem który kupiłem legalnie i jest w dobrym stanie technicznym.


@JaNieGej: ale ktoś ci kiedykolwiek obiecywał że będziesz mógł swoim autem poruszać się wszędzie gdzie sobie tylko zażyczysz? to nieuważnie na kursie na prawko słuchałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no widzę że naprawde fajnie jeździ i ma zaskakująco niskie spalanie ta hondzina xD


@JaNieGej: to nie ten wątek :) ale jak żona jeździ to potrafi na ekspresówkach jadąc 110-120 trzymać okolice 6.
  • Odpowiedz
ja bym chciał żeby nikt mi nie odbierał prawa do przemieszczania się pojazdem który kupiłem legalnie i jest w dobrym stanie technicznym. Lepiej by się zajeli kopciuchami co palą butelkami w piecach oraz osobami co wycinają sobie dpfy


@JaNieGej: aaa, chodzi o strefę 30? Myślałem, że i strefę płatnego parkowania.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anakee: nieee, o strefe czystego transportu. Np. moja asterka j z 2014 spełnia euro 5 ale ze względu na rok produkcji mam jeszcze 5 lat max żeby sobie jeździć. Problem w tym że nie każdego stać żeby sobie kupić nowsze autko za te 100k xd
  • Odpowiedz
Problem w tym że nie każdego stać żeby sobie kupić nowsze autko za te 100k xd


@JaNieGej: to akurat spoko, pod płaszczykiem ekologii wywalimy część ludzi z ulic. Bedzie luźniej.
  • Odpowiedz
  • 1
@Anakee: Łatwo mówić o plusach jak się ma kasiorkę na nowe auto. Pomysł chory i tyle. Jeśli nadal uważasz że spoko to skończmy dyskusję żeby nie doszło do inwektyw. ()
  • Odpowiedz
na kursie na prawko nie było nic o ekodebilach


@JaNieGej: no i? jak widzisz ten znak to też za każdym razem płaczesz że ci zakazują wjeżdżać? albo piszesz pisma do urzędu dzielnicy że po Krakowskim Przedmieściu nie pozwalają jeździć?

skąd w takich jak ty to przekonanie, że wszystko wam się należy xd wszędzie wjechać, wszędzie parkować, daj daj daj
advert - >na kursie na prawko nie było nic o ekodebilach

@JaNieGej: no i? jak widzis...

źródło: y_5f87Kw-scaled

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@advert: nie wszędzie tylko po ulicach jak do tej pory. Postawie ci przed wyjazdem z parkingu taki znak i co, wyniesiesz na plecach ten samochód mądralisiu?
  • Odpowiedz
@JaNieGej: w pierwszej chwili zastanowiłbym się czy na pewno potrzebuję jakiegoś starego strucla, skoro mieszkam w szeroko pojętym centrum. przecież ta strefa dotyczy aut z normą Euro2 i 4, to są jakieś pełnoletnie graty. sprzedaj to gówno i kup coś co tak nie truje. albo wyprowadź się z centrum, skoro nie rozumiesz że akurat ten obszar miasta nie jest kluczowy dla indywidualnego ruchu samochodowego.

takie same zesrańsko słyszę za kazdym
  • Odpowiedz