Wpis z mikrobloga

Im więcej Grażyn w necie tym gorzej. Portale robią z nas turbo-debilów. Propozycje newsów z google na komórkach ruchają moje zwoje mózgowe. Ile bym nie klikał, że mi się różne rzeczy nie podobają to nawet takie rzeczy wyskakują.
Gówno wykop z rana, gówno info od googla z rana, gówno wszędzie. Ratunku!

#media #ciekawostki #heheszki #oswiadczenie #patologia #internet
KosmicznyPaczek - Im więcej Grażyn w necie tym gorzej. Portale robią z nas turbo-debi...

źródło: Zrzut ekranu 2023-02-11 o 03.54.42

Pobierz
  • 41
Propozycje newsów z google na komórkach ruchają moje zwoje mózgowe. Ile bym nie klikał, że mi się różne rzeczy nie podobają to nawet takie rzeczy wyskakują.


@KosmicznyPaczek: Tak bardzo to xD
Większość tego news feeda google #!$%@? gównem, w które klikają debile a pamiętam jak na początku, gdy wprowadzili na telefonach z androidem ten news feed przy przewijaniu w lewo na pulpicie to artykuły wyświetlane były rzeczywiście głównie z tego co
@Plp_: dodaj jeszcze coś takiego jak netykieta i jedno z ważniejszych przykazań 'nie karmić troli'. Czyli np jak ktoś wchodzi na wykop i mówi 'cos popularnego to gowno' to go ignorujesz, a nie wdajesz się w dyskusję. Zwłaszcza zarzutki.

Co też tyczy się rozwinięcia "there are no women on the internet" czyli tits or gtfo. Czyli nie że nie ma kobiet tylko że za bycie kobietą nie masz przywilejów, nikt nie
@KosmicznyPaczek: Zgadzam się, ale jajecznica na Titaniku to pikuś przy tym jak straszy się społeczeństwo w newsach na największych portalach. Od rana do wieczora masz ruskich którzy nas zaraz zaatakują, morderstwa, w tym dzieci, rozboje, kradzieże, polityka. A najlepszy jest wp.pl który napisał o lewandowskim: ""Lewy" przyłapany na gorącym uczynku. Widać, co trzyma w ręku. " Czytanie tego ścierwa automatycznie zalicza Cię do grona debili, nie dziś nie jutro, ale za
moze to niepopularna opinia ale jakiś tydzien temu przesiadłem sie na bing i sie czuje jakbym sie cofnął o dobre 10 lat - wyszukiwarka pokazuje serio wyszukiwane rzeczy na stronach które zawoeraja wiedze a nie sponsorowany czy wypozycjonowany szajs


@mietek_zul: Jakiś czas temu też postanowiłem sobie zrobić detox od tego gówna powszechnego i przesiadłem się na smartfon bez usług google i jezusieńku to jest zupełnie inny internet, inne społeczności inni ludzie
Ale żeby nie było tylko narzekanie: macie pomysł czy w dzisiejszych czasach istnieje jakiś odpowiednik internetu z lat '00? Jakiś azyl dla wyselekcjonowanych ludzi bez marketingowego shitu?


@dr-proktor: jest taka strona, wykop.pl tylko dla kumatych( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KosmicznyPaczek: Kurde, myślałem, że tylko ja porzuciłem Google News. Te nagłówki, które mi się wyświetlały przestały się nadawać się nawet do szybkiego scrollowania ich, nie mówiąc już o klikaniu w nie i wchodzenia głębiej.
@KosmicznyPaczek: sam się zastanawiam gdzie już rzetelnie można śledzić bieżące informacje na świecie? polskie media to ściek przerzucania się nawzajem gówna z peło na pis, newsy typu google czy onet to właśnie to, co piszesz, a na wykopie już nie to samo, co kiedyś...
@Plp_: najlepsze internety to sa teraz. Ogrom info, jakie posiada jest bezcenny. A ze masz problem, bo wpadasz na jakies gowno dla debili, to wynika z tego jak z neta korzystasz.