Wpis z mikrobloga

#ukraina zapamiętajcie moj wpis. Od sierpnia powtarzam że ukr nie wygra tej wojny. Dziś rozpoczęła się ofensywa ruskiego złomu z którego się tak śmialiscie. Nie ma fizycznych środków aby zniszczyć 5000 tys wozów pancernych i ok 300 tys żołnierzy rosyjskich którzy NIE DBAJĄ o własne życie. Oni są jak mrówki idące do cukru. Będą ginąć jeden po drugim aż nie wygrają bo życia ma dla nich inna wartość niż dla człowieka zachodu. Ma wartość łady lub worka kartofli. Hehehe zawsze mam rację
  • 16
@Jebwleb: rozumiem że znasz się na sztuce wojny i takie prost proporcje 1:3 coś ci mówi. Na ten moment jeśli stratedzy kacpi nie wymyślą jakiegoś genialnego manewru oraz nie poderwą wszystkich skrzydeł to ukry ich przemielą powoli z duzymi stratami własnymi ale maszynka będzie mielić aż miło.
@ostr_y: z dużymi stratami własnymi... Dla ukr strata 100 tys żołnierzy to tragedia dla Rosji strata 200 tys to dużo kartofli dla rodzin. Gdy to zrozumiecie pojmiecie grozę sytuacji w jakiej się znalazlismy. Rosjanie mają w genach wojnę ojczyźnianą. Tak jak my strach przed nimi
Oni są jak mrówki idące do cukru. Będą ginąć jeden po drugim aż nie wygrają bo życia ma dla nich inna wartość niż dla człowieka zachodu. Ma wartość łady lub worka kartofli. Hehehe zawsze mam rację


@Jebwleb: Dlatego porzucają sprzęt i uciekają?
A tak na serio to dawno twojego trollowania nie widziałem. Przerwę jakąś miałeś czy co?