Wpis z mikrobloga

@e__e: mam dokładnie tego ultrawide 34 od Xiaomi i sprawdza się zajebiście - nigdy nie przepadałem za zakrzywionymi monitorami ultrawide ale do dobrego łatwo się przyzwyczaić
Siajomi lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie kwestia przyzwyczajenia. Mnie ultra wide trochę irytowały, bo nie mam w zwyczaju dzielenia okien na jednym ekranie, ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić. Przy dwóch fizycznych monitorach podobało mi się, że z jednego mogę zrobić schowek/śmietnik i mogę o nim zapomnieć dopóki coś nie będzie potrzebne.
@e__e: Jak dla mnie dwa monitory lepsze niż jeden duży. Po pierwsze, skróty klawiatury do przerzucania okien pomiędzy monitorami, po drugie, jak z kimś rozmawiam i udostępniam ekran to jest to znacznie wygodniejsze (udostępnienie jednego ekranu).
@e__e: 2x32" albo 2x27" #!$%@? monitory 21:9, dla mnie one do pracy nie mają żadnego sensu.
Jedyny monitor ultrapanoramiczny, który może w pełni zastąpić dwa osobne monitory do pracy to 32:9. Reszta ultrapanoramicznych to półśrodki i nie zastąpią w pełni dwóch monitorów 16:9 czy 16:10.