Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: ale o co ci chodzi? Co tu jest problemem? To że spuścili jej #!$%@? czy to że strzeliła samobója? Bo ja w jej wieku codziennie miałem robioną spłuczkę w kiblu i dostawałem kilka lepów na ryj od oprawców. Czy moje życie było lżejsze bo nie strzeliłem z tego powodu samobója? Wątpię, a laska gdyby nie to że się zabiła byłaby olana. Czego ty chłopie chcesz? Żeby faceci którzy są gnębieni
Bo ja w jej wieku codziennie miałem robioną spłuczkę w kiblu i dostawałem kilka lepów na ryj od oprawców. Czy moje życie było lżejsze bo nie strzeliłem z tego powodu samobója? Wątpię, a laska gdyby nie to że się zabiła byłaby olana. Czego ty chłopie chcesz? Żeby faceci którzy są gnębieni targali się na swoje życie z tego powodu?


@greemeck: A wrzucał to ktoś do sieci, żeby pośmiała się reszta świata?
Tak, jeśli trafisz do odpowiedniego rejonu świata i marginalne przypadki tego nie zmienią.


@konewkon: O argument geograficzny. No to popatrzmy jak to jest z prawami kobiet w najliczniejszych społeczeństwach:

Indie - kultura gwałtu
Bliski Wschód - koza ma więcej praw
Chiny i biedna Azja - znieczulica
Afryka, Ameryka Płd + Meksyk - bez komentarza

Zostaje ci Europa, Ameryka Płn (USA + Kanada), Australia i Japonia + Korea Płd, gdzie najmniejsza szansa