Wpis z mikrobloga

  • 0
@harold97: Ach tak, podludzie i ich rocznice. To co, kalibry 24 lutego, które nie dolecą do celów? Skoro rocznica, to może zamierzają powtórzyć to co się stało z ich pierwszą falą. Jestem jak najbardziej za. Szczególnie raz jeszcze zobaczyłbym masakrę tych "biedaków" co mieli kierunek na Kijów, ale pierw niech ich jak najwięcej ginie pod bachmutem, bo cel jedynie ważny jako propaganda i dobrze wiedzieć, że ginie tam ogrom ruskich podbijając
  • 0
@harold97: No pewnie, że siadło. Wolę sobie myśleć w taki sposób niżeli pisać takie kocopoły jak pożyteczni idioci, którzy otwarcie się cieszą z każdego sukcesu ruskich. Ja niestety w porównaniu do gówniaków z vipoku mam mobilkę i sobie nie ucieknę z kraju jakby wojna do nas zawitała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@harold97: Są pośmiewiskiem, bo mając tak ogromną przewagę w liczebności i sprzęcie nie są w stanie podbić kraju, który był uważany za militarnie słabszy od nas. Mało tego, bo mija rok, a postępy nie są zadowalające. Nie zmienia to faktu, że jeśli Ukraina przegra w dłuższej perspektywie czasowej, to my będziemy następni. Nie ma szans by kacapia wygrała z Nato, ale nie zmienia to faktu, że taki przeciętny mobik jak ja
  • 0
@harold97: No w porównaniu do NATO obecnie ruski są rzeczywiście słabe. Przed wojną myślałem w zupełnie inny sposób, bo jednak o ich liczebności i sprzęcie słyszało się bardzo dużo i rzeczywiście sprzętu mają dużo, a bez wysyłki wyrzutni i sprzętu potrzebnego do niszczenia czołgów i samolotów oraz bez danych wywiadowczych Ukraina by rzeczywiście mogła szybko paść. A czy rosja nie zaatakuje NATO? Teraz za cholery nie ma takiej opcji, ale za