Wpis z mikrobloga

#harrypotter #hogwartslegacy
Zabawne jest to że środowisko LGBT zesrało się o tą gre przez autorkę książek, ale chyba nikt z nich w tą grę nie grał, bo jest turbo lewacka pod tym względem. Już po kilku pierwszych godzinach gry spotkałem trans barmana, lesbijkę i duchów-gejów. Jeszcze bardziej #!$%@? mnie wciśnięcie na siłę członka, chyba każdej kultury z tego świata. Chyba każdy pracownik hogwartu jest innej narodowości. Odnoszę wrażenie że twórcy gry współpracowali z Netflixem.
Nie jestem homofobem, ani rasistą. Ale przez kilka godzin gry natknąłem się na więcej przedstawicieli kultury LGBT niz przez całe swoje 32 letnie życie. Nie wspominając o żółtkach, czarnych, czerwonych i ludziach innego koloru niż biały. Jest tego tyle że twórcy zapomnieli dodać możliwość stworzenia białej postaci w kreatorze gry (już jest nawet mod, który to naprawia).
Przyzwyczajony jest do wszechobecnej lewackiej propagandy i nie ma to wpływu na to jak dobrze się bawię zwiedzając hogwart. Oprócz tego ludzie
  • 10
@Rumbowy: to znaczy że jak grasz na konsoli i nie możesz wgrać modów to nie da się zrobić białej postaci? Nie da się jakichś suwaków poprzesuwać czy coś?
Jeszcze bardziej #!$%@? mnie wciśnięcie na siłę członka, chyba każdej kultury z tego świata.


@Rumbowy: jak na siłę? która postać jest tam innej kultury na siłę? przecież gdy masz dajmy na to uczennicę która jest z Ugandy, z podbudową fabularną skąd tam się wzięła, to raczej nie jest przypadek wcielania czarnoskórej postaci w rolę królowej brytyjskiej xD dodajmy, że w oryginale przecież też Hogwart jest multietniczny, w książce jest nawet wątek
Pobierz witajswiecie - >Jeszcze bardziej #!$%@? mnie wciśnięcie na siłę członka, chyba każdej...
źródło: Schowek01
@witajswiecie: oo typ któym gram ;) a tak serio cała ta historia z tworzeniem białej postaci to chyba efekt skopanego shadera skóry. Ustawiłem sobie najbielszy kolor i rzeczywiście bohater przez większość czasu wygląda ciemno jakby był opalony. Jednocześnie są momenty gdy trafi w jakieś jasne światło i wtedy jest aż zbyt jasny, jak albinos. Odnoszę wrażenie że coś skopali pod tym właśnie względem i dlatego nawet jasne postaci w grze wydają
@thewickerman88: czy ja wiem czy to błąd

na moje to dość zwyczajne, że zależnie od gradacji kolorów w danej lokalizacji skóra będzie miała różne odcienie

no ale, widocznie niektórzy mają już tak spraną głowę polityką, że zwykła różnica w naświetleniu i balansie bieli staje się "wszechobecną lewacką propagandą" xd

pic rel jak to wygląda u mnie wersji lewackiej i prawackiej, zależnie od miejsca
Pobierz witajswiecie - @thewickerman88: czy ja wiem czy to błąd

na moje to dość zwyczajne, ż...
źródło: Bez tytułu
@Rumbowy: Kiedyś człowiek jak się być fanem Piottera by nie zostać oskarżony o czary, okultyzm, D&D, satanizm, masoństwo, NWO, skrajne lewactwo i degrengoladę a dzisiaj człowiek boi się że jako fan Piottera zostanie oskarżony o przewinienia rodem z ruskiej propagandy czyli rasizm, nazizm, faszyzm, satanizm, okultyzm i co tam jeszcze można wpisać. Społeczeństwo musi mieć nieźle nasrane we łbach bo akurat HP jest mocno polityczny i jak lubisz na tej zasadzie