Wpis z mikrobloga

mirki mireczki zatrudniłem się w lipcu na magazynie z myślą że może kolejna praca będzie lepsza niż poprzednie z dobrym nastawieniem i nadzieja że nie będzie Januszy a jak będzie to max jeden i się go strawi otóż nie od 7 miesięcy każdy dzień to jakaś wojna wiecznie wszystko źle tamto źle nic nie pasuje czlowiek stara się jak może ani tak efekt końcowy jest taki że wychodzę stąd idę do domu i 3h muszę uspokoić myśli staram się o tym wszysktkim nie myśleć ale kolejny dzień nastawiania się pozytywnie zbijane jest przez humorki pajaców z którymi robię robota prosta przyjdź podaj pozamiataj ale zrobisz swoje nie można stanąć bo w magiczne 3 minuty wymyślaja na siłę a sami siedzą i sciemniaja coraz bardziej mam dość tego z jednej strony chce się zwolnic walnąć L4 i odpocząć od tego chłamu z drugiej chciałbym już znaleźć miejsce w którym nie muszę się dochodzić i walczyć q nawet jeżeli to chwilę a nie dzień w dzień wiem że znajdą się tacy którzy powiedzą przestan narzekać itp pracowałem kiedyś przy serwisie narzędzi robota wymagała jakiegos pojęcia a i ludzie byli normalni

Myślę za jakiś czas się poprostu zwolnić i dać L4 czy to w porządku ? Myślę że nie i nie czuje się z tym jakoś wybitnie ale wybitnie też nie czuje się jak budzę się 1h przed budzikiem z myślą że znowu będę musiał znosić humorki jednego u drugiego dinozaura i dzień w dzień patrzę tylko na godzinę kalendarz kiedy to się skończy pójść do nowej roboty też moge lecz zmieniam te roboty i robi to się z czasem męczące i brak nadziei gdzieś w mojej mieścinie są tylko takie drabionowe roboty z ulicy 1 lepszy crazy to wsyztsko byle do 16 #praca #l4 #zwolnienie #mobbing #magazynowa #magazyny #anonimowemirkowyznania
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Mawid_Dotyka: tak tylko to nie jest 1 raz jak to robię nie czuje się z tym dobrze ale wiem że jak bym się stąd odpalił to by mi ulżyło z drugiej potrzebna kasa na łeb też mi siadło to zmienianie robót a zmieniam tylko miejsce idę do takiej roboty prostej to kończy się jak wyżej napisałem zero kultury i empatii w tych ludziach ja nie oczekuje że ktoś mnie będzie głaskał
  • Odpowiedz
@CrazyHaze może to z tobą coś nie tak? są 2 możliwości albo jesteś fizyczną fajtłapą albo psychicznym co każde słowo bierze do siebie i analizuje. Masz gówno robotę, wyluzuj w miej ja gdzieś. Coś z tobą jest chyba nie tak ale ty tego nie widzisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: Jak moze byc zemna okej jak codziennie od 7 miesiecy jest sie #!$%@? na kazdym kroku to siada wszystko na łeb ale nie wiem czy to zrozumiesz na ten moment.
  • Odpowiedz