Wpis z mikrobloga

Jajka w sosie chrzanowym, ziemniaki, duszona na maśle marchewka (ʘ-ʘ)
Bardzo pospolicie, ale przyznać się kiedy ostatnio jedliście jajka z sosem chrzanowym? Ja chyba kilkanaście lat temu na stołówce u mamy w pracy.
Zapomniałam że istnieje takie combo, było pyszne, będę robić częściej ale z rzadszym sosem i z koperkiem który tu bardziej pasuje.
#arinkaofood

#gotujzwykopem #jedzzwykopem
arinkao - Jajka w sosie chrzanowym, ziemniaki, duszona na maśle marchewka (ʘ-ʘ)
Bardz...

źródło: 20230802_165814

Pobierz
  • 39
@Vadzior @helga-von-klusken Musztardowego nie zarejestrowałam ale za to koperkowy.

@Panicz888: ja tak jadam do wodeczki tylko ze zamiast jajek sztuka mięsa wołowego z rosołu i warzywa z niego a sos chrzanowy na rosole robiony


O kurde, przypomniałam sobie jęzory, tzn. ozorki w sosie chrzanowym (°°

@rzygaj doigrasz się i wykraczesz sobie :)

@Kremufka2137 O nie, ta surowa marchew to moje złe wspomnienie, była ohydna, może
@arinkao: O sos koperkowy też był. Z tych trzech: koperkowy, chrzanowy i musztardowy to w szkole/przedszkolu najrzadziej był sos chrzanowy, a przynajmniej tak mi się wydaje. Lubiłem wszystkie.
@arinkao: Tak myślę sobie teraz to być może był hybrydy: np. koperkowo-chrzanowy.
Ja nigdy nie przepadałem za obiadami na słodko i teraz mam tak samo. Bardzo sporadycznie jem pierogi z owocami czy naleśniki z dżemem. Leniwe nawet lubię ale im mniej cukru tym lepiej.