Wpis z mikrobloga

Mirasy, odpierdziela mi czy o co chodzi?

Czekam sobie wczoraj wieczorkiem na dostawę żarcia z "8 Misek" #wroclaw.
Miła Pani przyjmująca zamówienia od razu mnie poinfromowała, że mają dużo zamówień, więc sobie poczekam nawet 2 godziny z kawałkiem - mimo to wziąłem, bo całkiem lubię ich kuchnię.

I tak minęły już prawie dwie godziny i nic. A że ostatnio u nas domofon nie działa, a pan Marcin, dostawca z Misek raczej nie dzwoni inaczej niż do drzwi, to wyglądam czasem przez okno. Głodny byłem jak diabli, to stoję i wypatruję.

Tymczasem w budynku naprzeciwko, jakaś laska stoi w swoim oknie i gapi się centralnie na mnie. Stwierdziłem, "no-i-#!$%@?". Ale że było to trochę creepy, to odpuściłem. Zresztą i tak zacząłem sobie oglądać #westworld, więc miałem zajęcie.
Swoją drogą całkiem ciekawe spojrzenie na świadomość pokazują, więc jakby kogoś interesowały takie tematy i to w połączeniu ze scifi czy A.I. to naprawdę polecam, chociaż jestem dopiero na pierwszym sezonie.

Po jakichś 10-15 minutach wyszedłem sobie znowu, pana Pawła z dostawą nadal nie ma. Za to zgadnijcie kto stoi w oknie naprzeciw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę głupia sytuacja, ale nie wiem co obca laska może mieć w głowie - to postałem jeszcze chwilę i wróciłem do serialu, bo przecież nie będę robił z siebie wariata.

Szczęśliwie przy następnym wyjrzeniu zobaczyłem znajomą mordkę dostawcy, pana Kamila, więc zszedłem już na dół, odebrałem żarcie i wróciłem do stołu.
Ale miałem już taką schizę, że w sumie to zanim zacząłem jeść, to zasłoniłem okno.

I tak się zastanawiam - na razie oleję sytuację, ale jak to się będzie powtatrzało, to albo urządzę sobie turniej "kto dłużej wytrzyma bez mrugania" albo po prostu spytam o cholerę chodzi (chociaż wolałbym tego uniknąć, żebym to ja nie wyszedł na jakiegoś osiedlowego creepa).

#gownowpis #jedzenie ##!$%@?
  • 13
@Iudex: Może mi jeszcze powiesz, że Panowie Marcin, Kamil i Paweł nie są jednym dostawcą? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@xfin: ja skończyłem pierwszy sezon Westworld, ale jakoś nie mogę zabrać się za kolejne XD zawsze poddaje się po pierwszym odcinku drugiego sezonu.
ja skończyłem pierwszy sezon Westworld, ale jakoś nie mogę zabrać się za kolejne XD zawsze poddaje się po pierwszym odcinku drugiego sezonu.


@Ka4az: Tak naprawdę - Ja przemęczyłem już wszystkie, ale generalnie nie powiem, żeby poza pierwszym było warto tknąć resztę.

Marcin, Paweł, Kamil


@wariacikzciebie: Tekst naszpikowany baitami, @ludex znalazł pierwszego ( ͡ ͜ʖ ͡)