Wpis z mikrobloga

@cacum3
z trwałością to jest loreria i jak sie uda. Bardziej zastanawia mnie czemu chcesz indukcję na 230V? Lepiej pod sile podpiąć i wykorzystać jej potencjał. no chyba że to jakaś mała z dwoma polami to wtedy faktycznie 230 V wystarczy
@pablosz5: bo nie będę przerabiał instalacji na siłę. Zbyt duże koszty. Elektryk zrobił mi dodatkowy obwód i powiedział że można spokojnie obciążać do 3,5 kw. Robią dedykowane z mocą do 3,7 kw
@cacum3: 3,5 kW to jest mała moc nawet na przenośną dwupalnikową (pola 2 kW + 1,8 kW). W normalnej jedno pole na pełnej mocy ma 3,2 kW (największe pole, porównywalna moc z największym palnikiem w gazowej), dwa kolejne po 2,8 kW, najmniejsze 2kW.
Przy 3,5kW Jak będziesz chciał zagotować wodę na makaron, to nie podsmażysz jednocześnie mięsa na sos.
Elektryk dał ciała - jak i tak robił osobny obwód, mógł dać
@cacum3: szyba się rysuje w najtańszym i najdroższym, a pęka tak samo jak się pierdyknie pechowo
Ja byłem bardziej zadowolony z Teka niż z Bosha, choć sterowanie może gorsze, ale moc większa.
No i to się raczej nie psuje, chyba że się zaleje.
zadziała i na 230 ten boost. Ale odbiegamy od tematu .


@cacum3: nie zadziała i braknie mocy. Opisali Ci to powyżej. Masz dostępne tylko 3.5kW co zostanie od ręki wykorzystanie na jednym polu. Czyli albo gotujesz albo smażysz dwóch rzeczy na raz nie ugotujesz w czasie w jakim pozwala na to indukcja. Będziesz czekał i to długo o ile w ogóle się doczekasz na zagotowanie wody na dwóch polach mając tylko
@cacum3: xD gościu pytasz o zdanie a na każdą odpowiedź wiesz lepiej :D. Więc odpowiem Ci na Twoje pytanie nie zaśmiecając tematu.

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: TAK. Nie będę tłumaczył dlaczego bo zapewne to wiesz :)
@masqu88: nie, to że wiem lepiej ale po prostu ja już to sprawdziłem. I nie Spale się a ogarniczenie mocy nie wymusi na na mnie czytania książki podczas smażenia jajecznicy. Fajnie, że próbujecie pomoc ale wywazacie otwarte drzwi.