Wpis z mikrobloga

@wypocinyproductions: Wuwunio zwęszył okazję do pozbycia się zużytych narzędzi. Na nich juz nic nie zbuduje: Bonus jest chory i ta choroba go skreśla, nikt z nim nic nie będzie robił w przyszłości, ryzyko jest za wysokie. Melin się zużył, nie można go w nic angażować bo oprócz łobaben i tego typu, nie ma nic kompletnie do powiedzenia. Bobi, posmialiśmy się z "wiśniewskiego" i tu też nic więcej z tego nie wykrzesa.
@bladybezczel: chronologicznie to było tak: Tiger z bodym robią streama, tiger nalegał aby stream był tylko na jego kanale ale body odpalił swojego, tiger mając ból dupy,że body kosi hajs z donejtów wysyła sobie donejta w którym obraża bodego,bobiemu wpadł donejt podpisany jako "zimna maria czapelka" i ten donejt wygrał losowanie na koszulkę czy tam plakat ale bobi to unieważnił bo skapnął się o co chodzi.Na drugi dzień odpala się i
@wypocinyproductions: komuś chce się w skrócie (albo i nie) opowiedzieć o co chodzi z Wuwuniem w tym wszystkim? Nie jestem bardzo into świat bonzo, czasem coś obejrzę dla beki, pamiętam też lata temu jego pierwsze filmiki, które stały się viralami, ale dla mnie tiger to był zawsze opóźniony koleś nadużywający alko. Skąd i kiedy w tym wszystkim wziął się wuwu? Pamiętam, że kiedyś nagle tiger zaczął gadać o palhajstv, ale to
@wypocinyproductions: Ale o co jest ból dupy?
Wuwunio powiedział, że głównym winowajcą jest melin, Body dostał rykoszetem.
Z tego co wiem, to rozmawiali wcześniej i mówił Bodemu, żeby olał fafluna bo inaczej mordy nie zamknie, a że Body IQ ma nie dużo wyższe od Tigera to zamiast zrobić jak mu radzili jeszcze lał menelowi oliwę do ognia #!$%@? i się zrobił patusiarski dramat.
I teraz zdziwienie jak kolejna afera w tej
@Tasde: Wyobraź sobie że masz "przyjaciele" który jest mało rozgarnięty którego używasz do promowania swojego kanału, od lat go wykorzystujesz, ten popada w większy alkoholizm, dobrze wiesz że ma córkę i ta córka wychowuje się w tym patologicznym otoczeniu, i zamiast takiej osobie pomóc, wysłać go na leczenie, postawić ultimatum ty go #!$%@? zapraszasz na bitwę frystalową żeby się bardziej zbłaźnił..