Wpis z mikrobloga

#bekazgrubasow

-Nie lubię grubych ludzi tak bardzo jak kłamców.

-A co masz do grubych ludzi, ty fatfobie? Jestem zdrowa i piękna taka, jaka jestem!

-Nadmierny tłuszcz deformuje twoją figurę, zmniejsza atrakcyjność ciała tworząc liczne fałdy, zasiniaczenia, rozstępy czy między fałdowe zgrubienia skóry, uszkadza twój układ krwionośny osłabiając serce, zapychając żyły oraz tętnice a osoby, które jedzą niezdrowo produkują tony zbędnych odpadów – głównie foli i plastiku, w które to śmieciowe jedzenie jest wielowarstwowo pakowane. Sam przedstawiany przez media obraz osób otyłych jako fizycznie atrakcyjnych, jest mocno zaburzony: figury modelek Plus Size są cyfrowo poprawiane tak, aby jak najbardziej przypominały klepsydry, a ich skóra gładzona oraz ujednolicana kolorystycznie. Na zdjęciach wyglądają jak porcelanowe lalki, a w rzeczywistości są całe w pęknięciach, pofałdowaniach, przebarwieniach, widać żylaki i odleżyny. Sama figura osób otyłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn, zawsze jest bezpłciową kulą z płaskimi piersiami.

-Nie możesz tak mówić! Ranisz moje uczucia!

-Czyli martwi Cię twój chwilowy komfort psychiczny, ale w żaden sposób nie dbasz o zdrowie twojego ciała w szerszej perspektywie? Nie może być Ci przykro, ale zawał już możesz dostać, co…?

-Ty wstrętny fatfobie!

-Nadmierna ilość tłuszczu jest dla ciała zawsze mniej zdrowa i atrakcyjna, niż prawidłowa waga i to jest niezaprzeczalny fakt.

-Faszysta! Nazista! Powinni Cię zamknąć!

-A ty i wszystkie ulańce powinniście schudnąć.

#heheszki #grubasy #pasta #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #gownowpis #humorobrazkowy
wqeqwfsafasdfasd - #bekazgrubasow

-Nie lubię grubych ludzi tak bardzo jak kłamców.

...

źródło: 4vm8amrwm7f71

Pobierz

W Polsce mamy problem z nadwagą i otyłością?

  • Tak, duży 60.7% (164)
  • Tak, mały 29.6% (80)
  • Nie 3.7% (10)
  • To nie problem, jest super 5.9% (16)

Oddanych głosów: 270

  • 13
@Nie3: w swoim życiu byłem i gruby i chudy. Nigdy na nikogo nie zwalałem winy. Natomiast wszyscy, którzy mnie chcieli wydymać na kasę zawsze byli chudzi.
@truchuo: niezła odklejka. A mnie zawsze na kasę chcieli oszukać faceci o imieniu Darek. I wiesz co to zmienia w podejściu do każdego Darka jakiego poznam? Nic, centralnie nic. Bo to czy ktoś jest chudy czy gruby czy ma na imię Darek nie definiuje jaką jest osobą
Bo to czy ktoś jest chudy czy gruby czy ma na imię Darek nie definiuje jaką jest osobą


@Nie3: Ty może nie, ale autor wpisu już tak. A ja dalej będę żył ze swoimi uprzedzeniami i mam to w dupie, jak mawiał (poniekąd też otyły) Jerzy Urban.
@truchuo:

Osoby grube:
-są leniwe;
-są niezdrowe;
-nie dbają o planetę;
-są słabe psychicznie (brak dyscypliny i do ćwiczeń i do diety)

Wygląd bardzo dużo mówi o człowieku no ale zakładam że się na niczym w życiu nie znasz i nic ciekawego nie wiesz więc nie podyskutujemy na ten temat.,..
@truchuo: Chwalisz się tym że jesteś uprzedzony i to jedno z głupszych uprzedzeń o jakich słyszałem a następnie cytujesz Jerzego Urbana który był odpowiedzialny za propagandę w PRL i żeby być kimś tak ważnym oszukał i zniszczył wielu ludzi. Tak tak, produkuję się a jesteś po prostu trollem