Wpis z mikrobloga

#bekazgrubasow

-Nie lubię grubych ludzi tak bardzo jak kłamców.

-A co masz do grubych ludzi, ty fatfobie? Jestem zdrowa i piękna taka, jaka jestem!

-Nadmierny tłuszcz deformuje twoją figurę, zmniejsza atrakcyjność ciała tworząc liczne fałdy, zasiniaczenia, rozstępy czy między fałdowe zgrubienia skóry, uszkadza twój układ krwionośny osłabiając serce, zapychając żyły oraz tętnice a osoby, które jedzą niezdrowo produkują tony zbędnych odpadów – głównie foli i plastiku, w które to śmieciowe jedzenie jest wielowarstwowo pakowane. Sam przedstawiany przez media obraz osób otyłych jako fizycznie atrakcyjnych, jest mocno zaburzony: figury modelek Plus Size są cyfrowo poprawiane tak, aby jak najbardziej przypominały klepsydry, a ich skóra gładzona oraz ujednolicana kolorystycznie. Na zdjęciach wyglądają jak porcelanowe lalki, a w rzeczywistości są całe w pęknięciach, pofałdowaniach, przebarwieniach, widać żylaki i odleżyny. Sama figura osób otyłych, zarówno kobiet jak i mężczyzn, zawsze jest bezpłciową kulą z płaskimi piersiami.

-Nie możesz tak mówić! Ranisz moje uczucia!

-Czyli martwi Cię twój chwilowy komfort psychiczny, ale w żaden sposób nie dbasz o zdrowie twojego ciała w szerszej perspektywie? Nie może być Ci przykro, ale zawał już możesz dostać, co…?

-Ty wstrętny fatfobie!

-Nadmierna ilość tłuszczu jest dla ciała zawsze mniej zdrowa i atrakcyjna, niż prawidłowa waga i to jest niezaprzeczalny fakt.

-Faszysta! Nazista! Powinni Cię zamknąć!

-A ty i wszystkie ulańce powinniście schudnąć.

#heheszki #grubasy #pasta #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #gownowpis #humorobrazkowy
wqeqwfsafasdfasd - #bekazgrubasow

-Nie lubię grubych ludzi tak bardzo jak kłamców.

...

źródło: 4vm8amrwm7f71

Pobierz

W Polsce mamy problem z nadwagą i otyłością?

  • Tak, duży 60.9% (165)
  • Tak, mały 29.5% (80)
  • Nie 3.7% (10)
  • To nie problem, jest super 5.9% (16)

Oddanych głosów: 271

  • 13
  • Odpowiedz
@Nie3: w swoim życiu byłem i gruby i chudy. Nigdy na nikogo nie zwalałem winy. Natomiast wszyscy, którzy mnie chcieli wydymać na kasę zawsze byli chudzi.
  • Odpowiedz
@truchuo: Najbardziej zakłamane to są media, które mówią ze nadwaga i otyłość są normalne, seksowne i zdrowe...

Jeśli ktoś był chory przez choroby to powinien zacząć się leczyć i odchudzać, a nie "uf, to nie moja wina tylko choroby można jeść ile się chce i nic nie ćwiczyć"
  • Odpowiedz
@truchuo: niezła odklejka. A mnie zawsze na kasę chcieli oszukać faceci o imieniu Darek. I wiesz co to zmienia w podejściu do każdego Darka jakiego poznam? Nic, centralnie nic. Bo to czy ktoś jest chudy czy gruby czy ma na imię Darek nie definiuje jaką jest osobą
  • Odpowiedz
Bo to czy ktoś jest chudy czy gruby czy ma na imię Darek nie definiuje jaką jest osobą


@Nie3: Ty może nie, ale autor wpisu już tak. A ja dalej będę żył ze swoimi uprzedzeniami i mam to w dupie, jak mawiał (poniekąd też otyły) Jerzy Urban.
  • Odpowiedz
@truchuo: Chwalisz się tym że jesteś uprzedzony i to jedno z głupszych uprzedzeń o jakich słyszałem a następnie cytujesz Jerzego Urbana który był odpowiedzialny za propagandę w PRL i żeby być kimś tak ważnym oszukał i zniszczył wielu ludzi. Tak tak, produkuję się a jesteś po prostu trollem
  • Odpowiedz