Wpis z mikrobloga

Cześć, mam taką rozkmine, mam dosyć świeżego busa, 4 letniego, mały przebieg, auto teraz stoi, myślałem żeby podpisać umowę z InPost, ale co człowiek to inna opinia( ͡° ʖ̯ ͡°) roboty się nie boje, doświadczenie w roli dostawcy mam, ale nigdy nie pracowałem w kurierce, rownoczesnie próbuje się wbić na stanowisko pH do jakiegos producenta lub hurtowni, ale wysyłam CV i lipa, zero odzewu
(brak doswiadczenia, średnie wykształcenie-moze dlatego?) i powoli zaczynam się tym wszystkim irytować () dużo osób radzi żeby na początku spróbować u kogoś, ale do najbliższego oddziału InPost mam jakieś 70km, szybki dojazd bo s'ka ale jednak w skali miesiąca auto swoje spali (liczyłem auto z gazem przepali ponad 1k) więc zarabiając u kogoś 3500 średnio się to opłaca mając na uwadze to że nie będę pracował po 8 godz tylko wiadomo więcej jak to w kurierce bywa. Słyszałem że na jdg w InPost można wyjść na czysto w okolicach 6-8k a nawet 10:-) poradzi ktoś coś ? Innej alternatywy nie widzę dla siebie, mieszkam na zadupiu, przeprowadzki nie mogę wziąć pod uwagę, jak ktoś ma jakąś radę to wysłucham.
#praca #kurier #ph #inpost
  • 6
Słyszałem że na jdg w InPost można wyjść na czysto w okolicach 6-8k a nawet 10:-)


@Pkrny: przy nowych taryfikatorach na pewno ( ͡~ ͜ʖ ͡°)