Wpis z mikrobloga

Kupiłem mieszkanie i jestem na pierwszym spotkaniu wspólnoty. Okazało się ze po wzroście miniratki 30% mieszkańców nie płaci czynszu xD i nie ma płynności xd #nieruchomosci
  • 30
  • Odpowiedz
@massh: ja bym nie chciał w takiej biedzie mieszkać. Żeby potem ktoś mi kradł catering dietetyczny albo brudne buty zostawione na wycieraczce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: 2-3x większy niż gdzie? Niż w starym budownictwie? Jeśli masz basen to być może, ale za samą ochronę i np miejsce postojowe wcale tak dużo nie płacisz w porównaniu do starych bloków, gdzie z drugiej strony masz opłaty na fundusz remontowy. Także nie ma reguły i sporo zależy też od zarządcy nieruchomości
  • Odpowiedz
@massh

30% mieszkańców nie płaci czynszu xD i nie ma płynności xd


Jak powiedzieć, że mieszkasz w slumsach nie mówiąc, że mieszkasz w slumsach.
  • Odpowiedz
@johny_johny: jak czynsze za stare mieszkania są po 800-1000 zł xd gdzie takie gówno powinno kosztować DO 500 zł. Takie same metraże, inna klatka pod wezwaniem najtańszej wspólnoty mieszkaniowej płaci połowę mniej niż klatka obok zarejestrowana w spółdzielni xd
  • Odpowiedz
  • 5
@Wygryw_z_wyboru: nie zmyślam. A żeby było zabawniej firmę sprzątająca zwolnili bo nie sprząta a nie sprząta bo Janusz kierownik był ja tym zebraniu i powiedział de wspólnota nie płaci xD a wspólnota teraz nie płaci bo janusz nie sprząta xD pięknie się załadowałem w kredo na prestiżowej dzielni xD
  • Odpowiedz
@massh: to niech Wspólnota działa! U mnie tez tak było, po otrzymaniu kluczy ludzie mieli #!$%@?, bo nikt tego nie sprawdzał i nie egzekwował. Jak wprowadziliśmy zarząd lokatorski plus zostały wysłane wezwania przedsadowe to zaraz kasa się znalazła. Opieszałość w spłacaniu zaległości to ciagle w Polsce normalna zagrywka. Jak nie pogrozisz to kasy nie zobaczysz.
  • Odpowiedz