Wpis z mikrobloga

Czemu to ING sie do mnie przypierdziela? Mam na koncie 66zł i żadne wieksze przelewy mi tam nie przychodzą (konto zakladalem głownie w konteksie gieldy), a ci chcą sprawdzić czy niue piore pieniedzy i rządają zebym jakies dokumenty im wysyłal skad mam przychód, a ja na tym koncie nie mam zadnego przychodu. Czasem tam tylko rpzesle t 300zl które wczesniej z tego samego konta sobie tam wysyłałem i to srednio raz na 2 miesiące. I co ja mam im niby wysłać? Dane do mojego revoluta? xD

#ing #banki #pytanie #ekonomia
Pobierz essos - Czemu to ING sie do mnie przypierdziela? Mam na koncie 66zł i żadne wieksze p...
źródło: obraz_2023-02-06_160941657
  • 15
@essos: no i masz w nagłowku kwalifikacje "zdarzenia jednorazowe". Jedziesz dalej do pola inne/lub tego które pasuje, albo przesyłasz własny dokument wg wzoru ze swoimi danymi i tyle. Polecam w razie problemów wizytę w placówce banku, załatwisz od ręki.
@grubson234567: Dalej są takie. Porąbane to jest, bo moje srodki to moej oszczednosci i pochodzą z wielu zrodel typu stypendium jak jeszcze studiowalem, jakies prace wakacyjne, pozniej prace na krotko w normalnej robocie, gielda, prowizje z reflinkow, ostatnio 3 miesiace staż. No i nie wiem jak to uzupelnic. Tym bardziej, ze glowne srodki mam na santander, na ing, tylko jakies resztki
Pobierz essos - @grubson234567: Dalej są takie. Porąbane to jest, bo moje srodki to moej oszc...
źródło: 11
@essos: Ja na twoim miejscu bym to wydrukował i podszedł do oddziału. Z tego co pisałeś to przelewałeś wyłącznie drobniaki i masz udokumentowany dochód więc nie masz się czego martwić.