Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop (ʘʘ)

Powiadomienia, to temat, na którym aktualnie skupiamy swoją pełną uwagę. Część zadań zostało już wdrożonych, pozostałym musimy poświęcić jeszcze odrobinę czasu. Zapewniamy jednak, że gdy zostaną ukończone, od razu damy Wam o tym znać. A tymczasem przejdźmy do tematów, które już zostały wdrożone - dziś aktualizujemy #wykopchangelog o:

1. Zgłaszaliście nam problem z powiadomieniami z tagów, które dublowały się na Waszych listach powiadomień - obecnie ten problem został już rozwiązany. Jeden wpis/znalezisko, nawet jeśli będzie zawierać kilka obserwowanych przez Was tagów, wygeneruje jedno powiadomienie o treści, a nie kilka. To powinno pomóc uporządkować nieco Wasze listy powiadomień, dajcie znać czy jest lepiej

2. Informowaliście nas również o pustych stronach po otworzeniu karty z powiadomieniami. Ten problem również wyeliminowaliśmy. Błąd obecnie nie powinien się już u Was pojawiać. Możecie zajrzeć w powiadomienia i dać nam znać czy wszystko gra, będziemy ogromnie wdzięczni za potwierdzenie

3. W widoku tagu pojawiło się znane Wam powiadomienie o nowych treściach w tagu. Dzięki temu znowu będziecie mogli być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi informacjami, które pojawiają się w przeglądanych przez Was tagach.

Przed nami wciąż jeszcze sporo pracy, ale cieszymy się, że wdrażane usprawnienia coraz bardziej są dla Was zauważalne. Lista tematów, nad którymi musimy się pochylić, jest długa. Przesłaliście nam wiele sugestii i pomysłów. Każde takie zgłoszenie jest przez nas analizowane, a większość pomysłów trafia na listę zadań, którą będziemy dla Was wdrażać na serwis. Dziękujemy za Wasze wsparcie i feedback ʕʔ

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
Pobierz wykop - Dzień dobry, Wykop (ʘ‿ʘ)

Powiadomienia, to temat, na którym aktualnie skupia...
źródło: image (3)
  • 141
Przed nami wciąż jeszcze sporo pracy


@wykop:

no... tak ze 3 lata, ktore przepieprzyliscie na pseudo naprawy nowym wypokiem...

nie potrafiliscie nawet zrobic przez te lata podstawowych funkcjonalnosci, a obecnie to bug siedzi na bug'u...
@wykop: A czarne listy to raczycie naprawić? Zablokowałem pewnego użytkownika i jego tag autorski, a mimo to widzę jego treści w swoich "obserwowanych", bo on używa jeszcze innego tagu, który tak się składa ja obserwuję.
Kiedy zamiast kropki przy powiadomieniach będzie liczba z ilością powiadomień?


@houk: Rozważamy możliwość pojawienia się takiego rozwiązania, ale musimy to przedyskutować jeszcze z zespołem.


@wykop: Ino aby była możliwość wyłączenia powiadomień (szczególnie z tagów i profili), bo od kogoś wiadomości i odpowiedzi to kropka mi pasuje.
@wykop: ile już minęło czasu od „aktualizacji”? Miesiąc? Dlaczego wciąż nie ma apki na iOS? Jak można wypuścić tak niekompletny szajs, że teraz łatacie po opiniach użytkowników. Nie wiem po jaki c*uj się właściwie braliście za tę zmianę.
@wykop
To ja zgłaszam. Wszystko wersja mobilna, niezależnie czy appka czy strona mobilna.

Powiadomienia odsyłają w kosmos. Owszem teleportują do wpisu głównego czy na mikroblogu czy znaleziska ale nie do konkretnego komentarza. I sobie skroluj wiatru w polu szukając konkretnego komentarza. A że mobilna wersja rozstrzeliwuje komentarze na podstrony które koszmarnie długo się ładują to ta opcja jest NIEUŻYWALNA i bez sensu.

W profilu brak komentarzy pod znaleziskami. Tzn. jak wejdziemy na
@wykop: kiedy zostanie przywrócony link, który pozwalał wygodnie odczytywać powiadomienia z tagów? https://wykop.pl/powiadomienia/unreadtags/
Komu to przeszkadzało? Wciąż tagi są totalnie nieużywalne oraz bez sensu, jeśli nie da się przeglądać powiadomień z tagów w cywilizowany sposób. Ile można czekać na przywrócenie sprawdzonej oraz przydatnej funkcji? Nie lepiej przywrócić poprzednią wersję wykopu zamiast wymyślać koło na nowo?
chciałbym aby nie pojawiały się powiadomienia o wpisach, które już nie istnieją.


@wojciech_s: mam ten sam problem i rozdrażnienie. Fajnie, że powiadomienia działają. Niefajnie, że na liście powiadomień zostają wpisy, który zostały usunięte. Kliknęłam z 5 powiadomień, z czego 3 były 404 XD fyi @wykop

IMO Jak na 3 tygodnie naprawiania nowego vipoku, to idzie to bardzo ślamazarnie. Mam wrażenie, że nie ma skupienia na priorytetowych funkcjach (zgłaszanych wielokrotnie i utrudniających