Wpis z mikrobloga

@KAKOWICZ: Maja Staśko jest po prostu jak korwin tylko z drugiej strony. Korwin siedzi w parlamencie europejskim, bierze ich hajs, a na mównicy #!$%@? swoje antyunijne kocopoły, bo można. Maja Staśko siedzi w High League, bierze ich hajs, a na konferencjach #!$%@?, że to seksiści i przemocowcy, bo można. Tak to powinno wyglądać w normalnym świecie, Where hipokryzja?
@MarcelinaM85: przecież ona to robi specjalnie. Wali skrajne głupoty, kontrowersje które doskonale wie, że uderzą w ogromną grupę ludzi i potem zgrywa ofiarę. Rodzice widocznie nie dawali atencji za dzieciaka, to teraz sobie nadrabia
@MarcelinaM85: ja nie mówię, że ona jest jakaś hiperinteligentna, ale ona to wszystko robi specjalnie. Perfidnie wkłada kij w mrowisko, tylko po to, by naganiać na siebie hejt i zgrywać ofiarę. Ona ma praktycznie identyczny schemat w każdej swojej "Dramie", ciągle to samo. To nie jest przypadek, ona to robi świadomie i z premedytacją
@marv0oo: No tak, tylko że wkładać kija w mrowisko można inteligentnie. Robić zamieszanie tym, że z kogoś robisz idiotę, a nie z siebie, a ona robi z siebie i moim zdaniem nie jest to efekt zamierzony
tylko że wkładać kija w mrowisko można inteligentnie


@MarcelinaM85: ale ja już pisałem - ona NIE JEST jakaś super inteligentna, ale bezdennie głupia też nie. Nawet głupi ludzie wyciągają jakieś wnioski ze swoich porażek. A Staśko miała ich całe mnóstwo. I nadal robi DOKŁADNIE TO SAMO co zawsze i tak samo jak zawsze, przegrywa te "Dramy".
Ona ma swój wypracowany schemat:
Wsadza kij w mrowisko -> robi z siebie idiotkę ->
@zartos: tak czy siak wolę maję staśko niż najjjkę - inna infuencerkę która ciagle pieprzy glupoty o bogu, nakazuje żeby ludzie się nie masturbowali, codziennie modlili i inne pierdoły, a przy tym wszędzie pokazuje swoją fałszywą roześmianą mordę albo poudaje płacz i smutek jeśli jej wyświetlenia spadną. Przebrzydła kreatura. A maja stasko jest spoko, jest wręcz antyatencyjna, pokukładana, popieram ją