Wpis z mikrobloga

@snickersfgh
Zacznij żreć kebaby i chlac browar codziennie. Przytyj 20kg na mase, potemrob rzeźne hehe.
Ja jak chodziłem na siłownię to chyba z max 5kg przytylem jak mialem te 20 lat. Było ciężko bo organizm sprawny i bez wspomagaczy ciezko jest przybrac masy mięśniowej. Ale nie polecam bo to syf po co w siebie to pakować?
@Xefirex: eh, ja od 5 lat (mam 30), żrem ile zmieszczę, faszeruje się białkami, gainerami, suplementami. Siłownie robie co drugi dzień, w mniej sprzyjającym okresie co trzy, oczywiście z przerwami wynikającymi z różnych okoliczności, ale niewielkimi.
W tym czasie moja waga oscyluje między 67 a 71.
Niektórzy chyba po prostu są skazani na bycie chudzielcem, dobrze ze widzę postępy w podnoszonych kilogramach, inaczej już dawno bym to olał.
@Xefirex: To znaczy, że się słabo starasz i jesz za mało
@Kubilaj_Chan Przecież można jeść dużo kcal zdrowo, czy przynajmniej całkiem zdrowo. Piwo, czy właściwie ogólnie alkohol, w budowaniu mięśni na pewno nie pomoże. W masie nie chodzi o bezmyślne przybieranie na wadze i niekontrolowane zalewanie się tłuszczem, tylko po to, żeby przy okazji zbudować trochę mięśni.
@voov100: Zapisujesz kcal? Miałem takiego kumpla, identycznie jak on gadasz i tez mu nie wierzyłem. No i się okazało, ze jego „dużo jem” to dwa jajka i kanapka na śniadanie, na obiad zupa i jakieś mielone z ziemniakami, a na kolacje 3 kanapki XD zacznij zapisywać sobie kolejny tydzień ile jesz + się ważyć i jak waga będzie w miejscu to dodajesz kalorii
@Xefirex: tez mialem taki problem, musisz pobrac sobie jakas apke na telefon typu fitatu i zapisywac te kalorie bo to sie wydaje tylko ze duzo jesz xD a np taka zupa to kalorii za wiele nie ma a cie napcha
@voov100: Od 5 lat lecisz w kulki i tyle. Zawsze byłem chudy i przerywałem chodzenie na siłownie po 2-3 miesiącach, bo nigdy nie miałem progesu wagi "mimo, że dużo jadłem". Jak zacząłem liczyć kcal i faktycznie jeść z nadwyżką, to nagle jak za pociągnięciem magicznej różdżki w 5 miesięcy wpadło kilka kilogramów masy. Co więcej (o zgrozo XD) - w drugą stronę to też działa, wystarczyło jeść mniej kcal niż wynikało