Wpis z mikrobloga

Zajebiście żyć na #zadupie, gdzie szukasz pracy po #informatyka już 3 miesiąc i gówno. Najbardziej przereklamowany kierunek, ale co zrobić na #!$%@? Zadupnym, gdzie to jedyna rzecz bliska fotografii i reklamie (choć i tak daleka), a pociągi i inne autobusy dojeżdżają maksymalnie do sąsiedniego powiatu, z którego też masz gówno a nie dojazd. Nawet do #!$%@?, oddalonego o niecałe 80km #wroclaw dojechać możesz jedynie poprzez znajomych (o ile ich masz), którzy Cię zawiozą, własne auto albo 2137 przesiadek przez całą Polskę. Przyklepałbyś nawet robotę na #!$%@? stróżówce, byle nie siedzieć i pierdzieć w stołek, a mieć jakieś własne hajsy to nie, bo za wysokie kwalifikacje. Normalnie, jak w #!$%@? Zbąszynku, samych fizycznych #sebixy potrzebują i to najlepiej bez żadnych kwalifikacji, bo jak zobaczy, że za 2-3 wypłaty może wyjechać i robić za lepszą kasę to #!$%@? od takich #januszebiznesu i będzie się rozwijał w swoim zawodzie albo zarabiał lepiej i spełniał to, co chce robić. A byś chociaż chciał wyjść z piwnicy i coś porobić z kimś, nie chce się, bo albo wcześniej wspomniane #sebixy, które proponują ci tylko chańsko i kopanie piły od 7:00 do 22:00, albo #oskarki, które będą się chwalić ile to nie zarobili w zawodzie syn bogatych starych oraz jakimi to zajebistymi #samochody się nie poruszają. By przynajmniej jakieś #loszki tu były, które nie są #karyny i nie zostały przedmuchane przez randomowych #sebixy i teraz wychowują w wieku 20 lat #bombelek. Wszystko normalne już dawno #!$%@? wraz z #julki na studia albo za #mokebe
#przegryw #bezrobocie #kapitalizm #antykapitalizm #depresja
  • 8
@PanRam: Nawet jak jesteś tym pasjonatem, to i tak #!$%@? warte są te studia, jeszcze zaoczne jako tako mają sens, bo dla papierka tylko robisz i nie tracisz czasu, a tak to to najlepiej w domu na własną rękę się uczyć i kursy robić
@PanRam: do tego śmieszne, że jest na tym zadupiu jeden z największych sprzedawców sprzętu poleasingowego w tym kraju i ostatnio szukał serwisanta sprzętu. #!$%@? nie robota patrząc, jakie warunki tam panują (może nie #januszebiznesu, ale śmiech na sali), ale zawsze coś. Oczywiście wszystko fajnie, ale ogłoszenie mimo, iż wciąż wisi na #!$%@? OLXie to nieaktualne, bo przyklepał to jakiś #oskarek, a i tak patrząc, jak zachowuje się szefowa to
Patrząc, jak #!$%@? to wygląda czasem mam ochotę stać się #!$%@? podczłowiekiem oszukującym ludzi na np. nowe iPhone'y za 600 zł, by tylko stąd #!$%@?ć, ale bez słupa nawet do tego nie podchodź plus moralność nie pozwala
@Swordy: czyli składasz papiery na robotę ciecia i wypisujesz wyższe wykształcenie techniczne i się dziwisz, że cię nikt nie chce? (Przecież wiadomo, ze taki człowiek #!$%@? im z roboty szybciej niż poźniej).

I mieszkasz na zadupiu ale z niego nie wyjedziesz i narzekasz, zę nie ma pracy w IT na #!$%@?? Jakbyś skończyl inżynierię nuklearną to też narzekałbyś, że w całej Polsce nie ma elektrowni atomowych?

Co ty masz z głową?
@LifeReboot: chłopie, wpisuję to, co mam w papierach. Nie będę ściemniał pracodawcy, że skończyłem #!$%@?ą zawodówkę na średniej 1.76, bo on takiego chce.

Nie wyjadę, bo jak mam to zrobić za 216 zł (nawet niecałe, dodatek dla dziecka niepełnosprawnego) i przy braku jakiegokolwiek dobrego połączenia z większym miastem, nawet takim z 30k mieszkańców, byle cokolwiek normalnego tam było. Niby mogę mieszkać przez jakiś czas na skłocie, jak na socjalistę przystało, ale
Swordy - @LifeReboot: chłopie, wpisuję to, co mam w papierach. Nie będę ściemniał pra...

źródło: CV_v2

Pobierz
Chyba po otrzymaniu nowego orzeczenia, nawet jeśli będę w ten dzień na robocie (mimo w sumie #bezrobocie mam jakąś tam #pracadodatkowa) i wrócę dopiero w okolicach 15 do domu, polecę jeszcze tego samego dnia składać na rentę socjalną, by zaraz po pierwszej wypłacie z #zus #!$%@?ć stąd choćby na gówno pokój dla #student