Wpis z mikrobloga

@SOLDIER_OF_FROGTAN
W tej sytuacji mogę tylko poczekać na bohatera, który obejrzy całe to gunwo, i wrzuci jakieś streszczenie. Jakby był jakiś kanał do youtube co robi takie rzeczy dałbym komuś nawet 5zl na buycoffe czy coś. Mnie szkoda życie, wytrzymałem 5 minut. Pitoń #!$%@? jak polska może wysłać tam dyplomatów aby ich rozdzielić. Tak serio, już to widzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@CzarnyOwiec: ale przestań, taki @Koniasz chciał kiedyś wszystkie nasze T72 Ukrainie oddawać, ciała separatystów wyrzucać na granicę rosyjską i żeby NATO wjechało w Donbas na pełnej........ a zobacz co się z nim porobiło( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem CO się porobiło. Nie znam człowieka ¯(ツ)


@CzarnyOwiec: Ten osioł mówi o czymś co pisałem kilka lat temu w czasach gdy Rosja oficjalnie mówiła że nie ma nic wspólnego z Republikami ani że nie ma tam żadnych wojsk rosyjskich. To zwykła Ukraińska onuca. Wystarczy zobaczyć że od chwili założenia konta przez te wszystkie lata wypowiada się tylko w temacie Ukrainy i jest agresywnie proukraiński w każdym aspekcie.
On już kilkukrotnie wzywał do Polskiej interwencji na Ukrainie a więc wzywał do wojny Polsko-Rosyjskiej.


@Koniasz: pokaż choć jeden taki wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) albo zniknij na wieki