Wpis z mikrobloga

@luxkms78: kurde gosciu pisze lepsza polszczyzna niz niejeden Polak a nie wie co to piernik. Bot jakis czy co?


@Mortimer_Gothic: Haha, no tu się nie wysilam z polszczyzną - zresztą raczej jestem umysłem ścisłym niż humanistą (choć nie tylko "science" lubię)- no nie wiem - zawsze myliłem piernika z murzynkiem szczerze mówiąc... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mortimer_Gothic: Ja różnie - mówię po polsku, angielsku, niemiecku - kiedyś po rosyjsku i minimalnie dukam po hiszpańsku, włosku i francusku choć to minimalnie to już pewnie nawet zapomniałem. Gram na gitarze, jestem fizykiem, pracuję w IT itd. itp. Po latach zainteresowała mnie teraz trochę historia i parę innych rzeczy.
@luxkms78: no ja mowie po polsku, angielsku, islandzku, i troche dunsku, szwedzku, i norwesku, niemiecku, i lacinie - liznalem tez minimalne podstawy irlandzkiego, zachodniogrenlandzkiego, i hiszpanskiego, probowalem tez hebrajskiego i chinskiego ale nie szlo - po hebrajsku umiem sie jedynie przedstawic a po chinsku tak/nie.
@luxkms78: a pracuje w IT, ksiegowosci, i pracy fizycznej (bo jestem wysoki i umiesniony), a na fizyce sie nie znam ale jestem dosc dobry z matematyki przez co umiem wyprowadzac wlasne wzory. Chociaz zaawansowanej matematyki typu calki czy ekstrapolacja trendu nie znam, ale liczylem np. ruch w czterowymiarowej przestrzeni poprzez mnozenie macierzy i wektorow. Swego czasu programowalem OpenGLES, czyli krotko mowiac grafike 3D na androidzie - raz nawet zaimplementowalem system umozliwiajacy
no ja mowie po polsku, angielsku, islandzku, i troche dunsku, szwedzku, i norwesku, niemiecku, i lacinie - liznalem tez minimalne podstawy irlandzkiego, zachodniogrenlandzkiego, i hiszpanskiego, probowalem tez hebrajskiego i chinskiego ale nie szlo - po hebrajsku umiem sie jedynie przedstawic a po chinsku tak/nie.


@Mortimer_Gothic: Czyli wszędzie się dogadasz i często nawet bez angielskiego ;) Nieźle.
@Mortimer_Gothic: No ja fizykiem to już jestem tylko na papierze - zbyt wiele lat nie miałem z tym nic do czynienia i się zapomniało choć na pewno nadal potrafię o wiele więcej niż przeciętny człowiek w tej dziedzinie. Podróże to fajna sprawa choć mi się już nie chce od jakiegoś czasu podróżować - obrzydło mi po wielu delegacjach trwających tygodniami a czasami nawet miesiącami w poprzedniej pracy. Teraz wolę siedzieć w