Wpis z mikrobloga

@kamilek123255
nie ma znaczenia kto będzie pobierał wszędzie się może zdarzyć starsza pielęgniarka (niektóre na prawdę super pobierają nawet malutkim dzieciom), w Alaby itd też mają umowy z POZ, więc idź do rodzinkowego i potem do laboratorium, które Ci wskaże śmiało.
  • Odpowiedz
@kamilek123255: zależy jakie parametry, wejdź sobie na stronę ALAB i zobacz co ile kosztuje, ja za badania kontrolne zlecane mi okresowo przez lekarza płacę chyba 170 zł, ale poza morfologią ja tam mam jeszcze parę dodatkowych rzeczy, m.in. hormony. Same pielęgniarki zawsze były bardzo miłe, czasami aż za bardzo, jak wszystko takim słodkim głosem tłumaczą i się pytają, czy wszystko dobrze i czy nie boli (
  • Odpowiedz
@kamilek123255: diagnostyka przy części badań wychodzi taniej, ale idź do rodzinnego po skierowanie. Przychodnie często mają podpisane umowy z tymi firmami, moi wszyscy lekarze mają właśnie z Diagnostyką, więc tam robię i wszystko przebiega sprawnie. Możesz też śmiało powiedzieć, że ciężko znosisz pobieranie i poprosić o pobranie na kozetce - koleżanka pielęgniarka mocno polecała w takich przypadkach.
  • Odpowiedz