Wpis z mikrobloga

  • 3
fajnie że zrobiłeś zdjęcie wiewiórki ale na przyszłość wystarczy wpisać "wiewiórka" w google i popatrz ile jest zdjęć. Więc po co ten tele?


@Megasuper:
zawsze znajdzie się jakiś pogromca uśmiechów dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

poza tym prócz kwestii zdjęć wiewiórek sąsiedzi sami się nie podejrzą xd
  • Odpowiedz
@witajswiecie kurde niewyspany jestem i już pisałem komentarz, że niesamowity postęp technologii, że telefon tak dobrze udaje prawdziwy obiektyw z dużą przysłoną, że ładna separacja itd., że już nie potrafię odróżnić fotki ze smartfona, aż przetarłem oczy i zauważyłem, że mówisz o teleobiektywie, a nie telefonie (°°

Nie no ładny wiewiór.
  • Odpowiedz
fajnie że zrobiłeś zdjęcie wiewiórki ale na przyszłość wystarczy wpisać "wiewiórka" w google i popatrz ile jest zdjęć. Więc po co ten tele?


@Megasuper: Idąc tą logiką po #!$%@? robić cokolwiek, przecież jak raz ktoś zrobił to wystarczy.
  • Odpowiedz
@witajswiecie: Widzę, że jesteś dumny ze swojego zdjęcia. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że teleobiektywu za 8000 zł użyłeś do sfotografowania wiewiórki? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakie to ty (specjalnie z małej litery) zrobiłeś zjęcie. Może byś lepiej wykorzystał ten teleobiektyw?

#pasta #elektrodakontent

  • Odpowiedz
@witajswiecie: no ja też myślałem, że mowa o jakimś nowym smartfonie i że oprogramowanie jest tak #!$%@?, żeby dopisać tyle szczegółów i dobić zdjęcie na takie poziom, ale na szczęście to nie to heh
  • Odpowiedz