Wpis z mikrobloga

@Queen14K: Skutki takie, że możesz mieć nawykowe skręcenie stawu skokowego raz na jakiś czas, bardzo luźny aparat więzadłowy i ogólnie poczucie, że nie masz siły kopnać piłki ;)
  • Odpowiedz
@Poemat: serio były takie badania porównujące ryzyko zmian zwyrodnieniowych w grupie z rekonstrukcja i bez? W kolanie kojarzę, że były odnośnie ACL i tam wyszło, że rekonstrukcja nie wpływa na zmiany zwyrodnieniowe.

@Queen14K
Opinię są różne, bo to nie zero jedunkowa decyzja. Jeśli czujesz, że stopa jest niestabila lepiej byłoby zrobić rekonstrukcje w moim odczuciu i potem wzmocnić ją jeszcze ćwiczeniami. Jeśli natomiast masz zerwane więzadło, ale nie masz żadnych objawów
  • Odpowiedz
  • 0
@ofizjo_pl zaczynam powoli biegać i momentami kuje lekko ale tylko czasami. Miałem w planie wczoraj pobiegac w terenie żeby na nierównym terenie sprawdzić jak kostka sobie daje radę. Jak na razie kostka daje radę, praktycznie nie mam żadnego dyskomfortu, oprócz tego że mam ja jeszcze trochę spuchnięta i po ciwczeniwch puchnie. Robię stabilizacyjne cwiczonka.
  • Odpowiedz