Wpis z mikrobloga

@przeczki: pewnie skończyły mu się już "relacje świadków"( ͡° ͜ʖ ͡°) do opowiadania w odcinkach.
Przeszedł do History Chanel, pisał o tym na swoim fp dokładnie 3 października 2022 roku. Zapewne lepsza kasa niż bazujące na patronite i reklamach youtube.
  • Odpowiedz
@przeczki: niedawno ruszył z własnym autorskim projektem "History Story" na YT

Zapewne poszło o pieniądze, albo chciał mieć większą kontrolę nad projektem
  • Odpowiedz
Jako współautor kanału History Hiking i jego prowadzący, zakończyłem definitywnie współpracę z drugim współautorem kanału i jego reżyserem Mateuszem Kudłą. Zaraz po mnie to samo zrobił Krysztof Bąk, dźwięk w filmie :) Wraz z naszym operatorem Danielem Stanisławskim zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 20.00 na mój w 100% autorski kanał Łukasz Kazek History Story.
  • Odpowiedz
@lukasz-kazek: wszyscy są ciekawi o co poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać co się wydarzyło na kanale, że jest nowy prezentujący i nagle pojawił mi się nowy kanał już z prawidłowym prowadzącym.
  • Odpowiedz
@pottymouth: Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o wiadomo co XD a tak serio, to zawsze możesz poczytać o różnych przyczynach rozpadu różnych grup tworzących jakiś projekt, i z tego zbioru zawsze znajdziesz te właściwe
  • Odpowiedz
  • 0
Jako współautor kanału History Hiking i jego prowadzący, zakończyłem definitywnie współpracę z drugim współautorem kanału i jego reżyserem Mateuszem Kudłą. Zaraz po mnie to samo zrobił Krysztof Bąk, dźwięk w filmie :) Wraz z naszym operatorem Danielem Stanisławskim zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 20.00 na mój w 100% autorski kanał Łukasz Kazek History Story.


@Smietankowa_Przygoda masz komentarz autora w tym wątku :)
  • Odpowiedz