Wpis z mikrobloga

Kto by pomyślał, że onuca może szczuć i manipulować. Trafia człowiek na wpis i szuka źródła zdjęcia i jak to ma się do rzeczywistości?

>ukraińskie chłopaki wezwane przez Zełeńskiego jako mięso armatnie, w tym samym czasie ich ukraińskie koleżanki skaczą na knagach całej Europy, w tym w Polsce.

Równouprawnienie.

Okazało się, że narrację taką rozpowszechniają kacapskie konta propagandowe a prawda jest taka, że patoblogerzy wynajęli mieszkanie do którego wabili dziewczyny odurzali alkoholem i xanaxem a potem robili sobie "porno" aby zarabiać na tym w internecie. Wydało się i wybuchła afera i w nagrodę na proces będą oczekiwać w wojsku.
Koleś z gwałcicieli robi ofiary, fałszuje obraz mobilizacji na Ukrainie i jeszcze szczuje na kobiety, które akurat tu były ofiarami gwałtów.


Nie rozumiem dlaczego tego typu toksyczne dezinformujące treści spod znaku #przegryw i #blackpill i #ruskapropaganda są tu tolerowane
@a__s @Moderacja
źródło
https://dev.ua/news/kryptanam-z-franyka-iakykh-pidozriuiut-u-zgvaltuvanniakh-divchat-imovirno-vruchyly-povistky-chomu-zsu-tse-ne-mistse-dlia-pokarannia-nikchem
#ukraina #bekazpodludzi
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - Kto by pomyślał, że onuca może szczuć i manipulować...

źródło: 12

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Są tu trolle i ruskie, i ukraińskie, ale to nie ma związku z tagiem dla ludzi pokrzywdzonych przez ciężki żywot.


@Rimbolo: Oh ironio i to jeszcze pod wpisem wyjaśniającym manipulacje.
  • Odpowiedz
@Vixay: No przez #!$%@? to o mnie właśnie, ale moim wyborem nie było zachorowanie na osobowość unikającą w wieku dziecka, ciekawe czy taki byłbyś mądry, jakbyś sam się z czyms takim musiał zmagać od takiego wieku.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Ja wiem co masz na myśli, ale myślę, że lepiej by ci szło przekonywanie kogokolwiek do swoich racji, jakbyś nie zaprzeczał rzeczywistości. Ukraina ma farmy trolli, Rosja też ma farmy trolli i takie są fakty, a zaprzeczanie temu również jest manipulacją.
  • Odpowiedz
Ukraina ma farmy trolli, Rosja też ma farmy trolli i takie są fakty, a zaprzeczanie temu również jest manipulacją.


@Rimbolo: A czy ten wpis wyżej to efekt własnie takiej farmy trolli?
  • Odpowiedz
@Rimbolo: Wytłumaczenia i wymówki by brutalna prawda nie dotarła do ośrodka mózgowego. Stare i znane.
Wmawianie sobie choroby to tez choroba.
  • Odpowiedz